Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő aki segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki segítene egy 22/f-n?

Figyelt kérdés
Valahogy soha nem jöttek össze a női dolgaim, mostanra már meg se próbálkozok a csajozással. Sajnos egy barátom sincs már, egyedül érzem magam, egyre gyakrabban vannak olyan napok amikor fel sem tudok kelni az ágyból mert nincs életkedvem. Eleinte csak hetente voltak ilyen depisebb napjaim, de mostanra már sűrűsödnek, és egyre rosszabb. Ha elmegyek vhova bulizni, és megpróbálok felszedni egy csajt, egy csókig eljutok általában, de semmin nem változtat. Ő se keres, én se keresem fel másnap. Nem tudom, mit csinálok rosszul. Légyszi csak lányok írjanak, az Ő tanácsaikra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm aki segítene :(

2014. jún. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed fel másnap? Szerintem evvel rontod el.
2014. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed, hogy rinyálással lehet csajozni?
2014. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert tudom h nem illenénk össze. Volt akit felkerestem mert azt hittem h vele összeillenék, de azok pedig lekoptattak általában. Van mikor eljutok velük egy randyig, akkor az után koptatnak le. Pedig tényleg mint megteszek olyankor, elviszem kocsival vhova, sétálunk beszélgetünk. Egy két csók, bókolás romantika. De semmi több. Nem tartom magam egy ronda gyereknek se, visszajelzések sem olyan rosszak, szerintem olyan átlagos kinézetű csávó lehetek, nem hinném h a külsőmmel lenne a baj... Lehet h csak az a baj h már nincs önbizalmam.
2014. jún. 4. 11:03
 4/6 A kérdező kommentje:

"Te tényleg azt hiszed, hogy rinyálással lehet csajozni?

" most igen lehet h azt csinálom, de most nem csajozni próbálok, most csak rájönni arra mi a baj velem

2014. jún. 4. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Légy határozottabb. Próbálj átlagosabb, de még neked tetsző lányok társaságát keresni...lehet az a baj hogy túl magasra teszed a lécet, és olyan lányokat keresel fel, akik magasabb szinten vannak külsőleg mint te.


Ha próbálkozol, előbb utóbb sikerülni fog.

2014. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem teszem magasra, de ronda dagi lányokat azért kerülöm...
2014. jún. 6. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!