Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gázabbnál gázabb dolgok, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázabbnál gázabb dolgok, én már nem értem hova fajulnak a dolgok?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, beszélgetek is a lánnyal, de nem megy gyorsan részben azért mert neki is így jó, részben azért mert nem érzem úgy hogy teljesen jó lennék neki. Azt tudom hogy szeret meg én is őt de ez van.


Ez még csak a kezdés mert ezek még jóval tovább bonyolódnak.


Ugyanis tejfehérje allergiás vagyok. Sőt, az alkohol is jelenleg ezt mutatja, de ez lehet csak áll reakció a tej miatt (mivel eddig rendszeresen fogyasztottam, mert nem tudtam).


Nos, ez azért fontos mert


1. ő imád bulizni, velem így nem igen tudna.

2. szeret fagyizni meg ilyen helyekre menni, az csak egy dolog hogy nem igen mehetek el vele, de konkrétan még ha esetleg eszik is valamit mellettem, vagy előttem(süti, fagyi, vagy csak egyszerű főétel amiben van akármilyen formában tej), nem csókolhatom csak úgy meg. Milyen már hogy ezt se lehet úgy spontán csinálni.


Ezeket nem mondtam el neki, eléggé sokat égtem már a szemében, és nincs is szívem neki így ezt elmondani, mert egy csomó mindenbe annyira beleélte magát.


Na most ha még valahogy elkezdem lerázni az is fura.

Ha nem rázom le de nem mondok neki semmit az a legkevésbé fura, csak max egyszer elvisz a mentő.

Ha elmondom neki akkor meg lehet hogy független hogy szeret még jobban kiábrándul és lelép.


Épp azon a szinten vagyunk hogy egy tartalmas keserves előélet után kibéküljünk mert rájöttünk hogy szeretjük egymást.



2014. jún. 4. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, ha normális a csaj, akkor ez nem fogja zavarni.
2014. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig ezt nyugodtan elmondhatnád.
2014. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Istenem,ennyire nem tudod feltalálni magad?


Elmész vele bulizni és nem iszol alkoholt,nem kell részegnek lenni ahhoz, hogy jól érezd magad és pl táncolj!


Vannak alkohol és tejmentes ételek és italok is!!!

2014. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha őszintén és komolyan elmondod neki nem csak úgy benyögöd hülyülve akkor meg fogja érteni szerintem és talán meg az is bejön neki, hogy megmutatod neki és felvállalod előtte ezt a gyengeséged
2014. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem is elmondhatnád neki. Hasonló cipőben járunk, a párom szintén nem bírja a tejes ételeket (megy a hasa tőle), de nem zavar. Ha itt van anyukám odafigyel arra, hogy olyan ételt főzzön amit ő is ehet.
2014. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Joga van tudni, mi a problémád vele, és eldönteni, neki megéri-e így a kapcsolat. Tehát mondd el az igazat.
2014. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az én párom kb minden létező növény pollenjére allergiás, de engem ez soha sem "zavart". Ha igazán szeret téged ez a lány, akkor őt sem fogja érdekelni hogy mire vagy allergiás.
2014. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

pollen azért egész más téma.


Nem fog megakadályozni egy spontán csókot, ugyanis nehezen eszel csalánt. (jó mondjuk van csalántea, de azért azt se nagyon szokták napi szinten inni).

2014. jún. 4. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, és a saját érdekedben, meg az övében is muszáj lenne elmondanod... Normális ember _csak ezért_ ne szakít a másikkal.

A spontán élethelyzeteket megértem, mármint hogy téged zavar, hogy csak úgy nem tehettek meg bármit, de hidd el,ez egy olyan probléma, amit meg tudtok beszélni, ezzel együtt kell élni, már egy hónap után normális és megszokott lesz, h. pl. fogat mos, miután tejet ivott, vagy hát éppen kicsit elrontja a pillanatot azzal, h "bocsi, most ki kell mennem fogatmosni", de ha ennyire súlyos és az életed múlna rajta ha nem tenné... Sztem fogadd el a helyzetet, és ne legyen ez akadály a kapcsolatodban. Sztem te ezt jobban nyűgnek veszed, mint ő venné, szerintem. Bár nem ismerem őt, meg téged se, de ez inkább túlaggódás részedről.

Remélem az ő reakciója is bizonyítja majd ezt és megnyugszol.^^

2014. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukám is allergiás rá, de egyébként gondolom nem úgy csókolóztok, hogy neki a szájában van a fagyi vagy a süti közben! Ha már lenyelte, utána már nem sok minden marad, nem hiszem, hogy attól egy nagyobb allergiás reakció lehet! Ha elmentek szórakozni, nem iszol alkoholt! Ha elmentek sütizni, akkor megkérdezed éppen aki eladja a sütit, hogy melyikbe nincs tej! Ennyi az egész! És ez nem a Te hibás, hogy így alakult, muszáj megértenie... az, hogy saját hibádból követtél el hibákat és bunkó voltál vele, az megint más tészta...
2014. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!