Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mikor leszek túl rajta?

Figyelt kérdés
Múlthéten szakítottam a barátommal, mert már nem bírtam a hazudozásait, sem azt, hogy más csajokhoz mászkált, amit mástól tudtam meg. Ma hallottam, hogy már más csaja van és kicsit zokon esett, mert én nem amiatt szakítottam vele mert nem szeretem. Mindig is nagyon szerettem. Félek, hogy nem fogom tudni elfelejteni, és nem találok mást. És rossz hogy neki ennyit jelentettem :(
2014. jún. 4. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
De legalább kiderült, hogy nem ő életed párja...mert ha ő lett volna akkor élnétek boldogan míg a halál el nem választ. Fogd fel így.
2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!