Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ő nagyon szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ő nagyon szerelmes belém, egész nap csokolgat, de én nem és mást szeretek, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

szoktunk veszekedni majdnem minden nap.

de mindig bujik hozzám meg puszilgat meg kérdezi tölem hogy szeretsz?

most jöttünk össze másodjára 3honapja.

de ugy érzem még azt a fiut szeretem akivel nyáron jártam.

hogy mondjam meg neki?azt nem szereteném h tudja hogy mást szeretek.csak szakitani szeretnék


2010. jan. 1. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááááááát... sztem ha nem akarod megmondani neki akk csinálj olyan dolgokat amik miatt szakitani fog veled és akk nem kell vele közölnöd és szétválnak utjaitok
2010. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjad neki azt h egyedül szeretnél lenni sok volt most ez a kapcsolat ilyenek.de ne említsd meg h mást akarsz mert akkor borulni fog az agya.

várj 2 -3 hetet és akkor menj és keresd meg a másik pasit.

2010. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te nagyon röhelyes vagy,akkor miért a fekete gyászért jöttél vele össze ráadásul másodszorra?!szerintem ezen gondolkodj el és azon hogy álltatod a fiúdat,na ennyi....
2010. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!