Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a stressz miatt a barátnőm tiszta ideg?

Figyelt kérdés
Megértem hogy miért ideges, de akkor sem pálya, hogy rajtam is levezeti. Még egy ideig bírnia kell azt a környezetet, de addig a kapcsolatunk megy rá!
2014. jún. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, ez a legegyenesebb és legegyszerűbb módja a problémakezelésnek
2014. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs barátom, de ha lenne, akkor sajnálnám őt. Mikor ideges vagyok (pl: vizsgák miatt) akkor kibírhatatlan vagyok és hisztis.

Türelem és kitartás ami ilyenkor segít, vagy enyhít a helyzeten.

Ja és állítólag az idő mindent megold.

2014. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
masszírozd. beszéltesd.
2014. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, tarts ki és támogasd. Beszélj vele hogy így nem tuod támogatni! Néha egy masszázs lehet jót tenne neki. Vagy egy kis pihenés meghitt hangulatban.
2014. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha idegesen rádront és kiabál veled akkor is maradj nyugodt és kérdezd meg mit tehetsz azért hogy lenyugodjon és biztosítsd hogy mellette vagy még akkor is ha rossz kedve van vagy ideges!
2014. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WJq2drq17Q8


hallgassatok egy kis zenét :D

2014. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!