Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elérni egy fiúnál sem hogy komoly kapcsolatot akarjon tőlem és belém szeressen?

Figyelt kérdés
Igénylem a szeretetet egy fiútól. Igényem van arra hogy velem is foglalkozzon, keressen fel mindig. Nagyon érzékeny vagyok a csalódások miatt senkiben sem tudok megbízni. Engem nem érdekelnek az anyagi dolgok, de azért örülök ha vesz nekem ajándékot. Romantikus tipus vagyok. Kedves és megértő vagyok. Ellehet velem beszélgetni is. Akkor mi lehet velem a baj?
2014. jún. 5. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlontúl rázsizsegtél a témára és ezt megérzik.
2014. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen hamar beleélem magam a dolgokba. Amúgy privátot nem kérek mert nem a gyk-n akarok ismerkedni
2014. jún. 5. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:

mert nem tetszett nekik a természeted vagy a külsőd, vagy egyik sem, vagy félreértelmezed mindig a jeleket.


Amúgy hány éves vagy mert ha 15 akkor minden érthető

2014. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedjünk személyesen :D Na jó, ezt nem gondoltam komolyan.Az a baj, hogy akiket találsz nem illenek hozzád (valószínűleg) hasonlóan romantikus fiút viszont nem nagyon fogsz találni, mert nagyon kevés van, főleg ebben a korosztályban, aki meg annak tartja magát az valójában (legtöbb esetben így van) papucs, béna, stb...
2014. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Külsöre tetszettem azoknak akikkel együtt jártam. 21 éves vagyok.
2014. jún. 5. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor a természeted és vagy a viselkedésed nem jött be nekik. Ez a már már túlzott ragaszkodásod, igényeid már sok lehet az em,bereknek.
2014. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha meg nem ragaszkodom akkor az a baj. Amúgy nen lógtam állandóan a pasijaimon hagytam szabad teret nekik.
2014. jún. 5. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod a középpontot , általában sikerülni szokott az embereknek mert sokaknak van párja ugye.

Lehet h túl picsogós is vagy néha számukra ami egy idő után már sok, az sem jó ha egy lány néha már túl lányos túl nyálas túlontúl érzéki...


Légy határozott, nőj fel az élethez-

2014. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

biztos van olyan ki komoly kapcsolatot akar csak észre kell venni


... én mindig komoly kapcsolatot akarok mégis egyedül vagyok és nincs senkim ... levegőnek néznek a lányok amikor próbálkozok ... még csak meg sem akarnak ismerni


26f :(

2014. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj veled,hogy a férfiak nem értékelik az ilyen nőket.

Vagyis NEM veled van a baj, hanem az ő értékrendjük fogyatékos.


Én is ilyen vagyok,szeretem kimutatni az érzéseimet,nagyon bújós is vagyok, és épp ezmiatt vesztettem el több barátomat is.

Próbáltam magam "visszafogni" annak az lett a vége hogy nekem volt állandó hiányérzetem,szenvedtem.


Épp ezért évek óta nincs is kapcsolatom,mert nem találtam olyat akinek ez a ragaszkodás tetszene.


A pasik a belevaló,nagyszájú,vagány nőket akarják,aki majd jól megcsalja őket,és aki mellett papucsok lesznek,aztán meg mennek a társkeresőre sírni,hogy nincs egy normális nő.Nekik a "vagány" kellett,de erre későn jönnek rá,elváltan,gyerekkel.


L/28

2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!