Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt az elsö párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss Huuuha kérdése:

Mikor volt az elsö párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt (kivéve oviban, de én most rendes párkapcsolatra gondolok) és telik az idö, mindenki járni kezd én meg (pár barátnömmel eggyütt) lúzernek érzem magam 13/l

2014. jún. 6. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
15 évesen és elég durva ebbe belegondolni... 13 évesen még nem fiúzni kell
2014. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Az a ciki, ha olyat vállalsz be, aki nem tetszik, nem vonzódsz hozzá. NE ERŐLTESD! Partnert keresel, nem kelléket. Légy türelemmel.
2014. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

13 évesen még amúgy is korai..( mármint a párkapcsolat, nem a fiúzáss)


Én későbben érő típus voltam

Első csók:15 végül nem jártunk..

Aztan lett egy 2 hónapos járás ( manapság még annak sem nevezném, de csók volt, de 15 évesen ez komolynak számított)

16 voltam amikor az első fél éves kapcsolatom... Amúgy hanyagolható volt, érzelmileg nem volt komoly, heti 1 szer találkoztunk


18 voltam amikor egy jó haverommal, barátommal összejöttem,azt hittem velem más lesz mintba többiekkel, 3 hőnapig tartott, as szüzességemet vele vesztettem el. A kapcsolatunknak a megcsalásai vetettek véget..

Rá nem sokkal megismertem egy fiút, 1,5 évig voltunk egy pár...

Utána 21 évesen lett újabb kapcsolatom, 6. Éve tart, már a fejem is;-)


Tudom, hogy nem volt kérdés az egész szerelmi életem.

Csak azért íratm le, hogy lásd nekem mennyi volt.. És enynivel így mindent megéltem, amit kellett.

A komolytalan szerelmeket, a komoly szerelmeket, (közte volt beteljesületlen szerelem is) a fokozatokat, a csalődásokat)

Ráadásul a későbbi férjemet is nagyon korán megtaláltam, ha úgy vesszük

13 évesen semmiről nem vagy lemaradva.

A lényeg, hogy nem szabad siettetni, mert felesleges, akkor fogod szépen, és jól megélni ezeket a dolgokat, ha mindent hagysz a maga útján haladni, és nem azért mert a barátnőidhez hasonlítgatod magadat

2014. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 voltam és azóta is tart.


19/L

2014. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
15 vagyok és még nem volt
2014. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az én első kapcsolatom 14 évesen volt. 7 évig voltunk együtt. 19 évesen összeházasodtunk és 1 éve elváltunk. És most 22 évesen elvált vagyok.
2014. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nosco ***** válasza:
12 voltam és fél évig tartott. Azóta volt pár hosszabb kapcsolatom. 1,5 év. 1 év. Jelenleg senki. 28/F
2014. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, és nem haltam bele! És lúzernek sem éreztem magam. Te se érezd annak ilyen gyerekfejjel!!
2014. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 éves vagyok és pár hete van barátom, vagyis "hivatalosan" mert 2 éve tudtuk meg hogy tetszünk egymásnak, csak olyan bátortalanok vagyunk a korunktól fogva is...én nem érezném magam lúzernek, akkor érezném magam annak hogyha csak azért szereznék magamnak fiút (mert ha erre hajtanál biztos te is tudnál) hogy elmondhassam hogy már volt kapcsolatom. Szerintem az a nagyon gáz, szóval ne érezzétek rosszul magatokat!;)
2014. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!