Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik típusú fiúra nézel fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú fiúra nézel fel inkább? Melyik nagyobb a szemedbe?

Figyelt kérdés

1. Minden héten jobbnál jobb, csinosabb csajokat dönt le, de nincs komoly kapcsolata.


2. Egy átlagos kövérebb, nem olyan csinos nővel van, viszont hűséges soha nem csalta meg és hosszú éveken át vele van.


2014. jún. 6. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
szemedben*, b4szki nem hiszem el hogy sneki nem tud ragozni ezen a b1b4szott világon :D amugy inkább az elsőre nézek fel, egy kövér csajt megszerezni és megtartani nem olyan nehéz mint jó csajokat megfektetni :D 20/F
2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tudjuk te vagy a második, de mivel lehet választani választok egy 3-at! :D
2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha tisztességre megyünk akkor a 2.

hülye kérdés...

2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A válasz evidens csak senki nem szeret rá őszintén válaszolni.
2014. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
az én szememb arra nézek fel aki edzőtársam (focista) és nagyobba a farka az enyémnél 17/f aki részletekre kíváncsi irjon privibe
2014. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kö véreb a nagyobb, jó a válasz? Csak a fiúról erre vonatkozó adatot nem közöltél
2014. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 2., de egyik sem kéne, inkább egy 3. aki se nem kövér se nem csapodár.
2014. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egyik sem, én valahogy nem szexuális szokások és szerelmi élet alapján döntöm el, hogy kire nézek fel/kire nem
2014. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mai világban szerintem nehezebb hűséges maradni egy nőnél leállni, amikor tele vagy kísértéssel, mint csinosabb nőket felszedni csak szexre.
2014. jún. 6. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Pont nem foglalkozom egyikkel sem, az elsővel mert komolytalan, a másodiknak meg kapcsolata van.

Mindenki olyan életformát választ amilyet akar amíg törvénybe vagy az én személyes jogaimba nem ütközik nem érdekel és nem helyezem egyiket a másik főlé. Milyen alapon? Lehet az 1.-es pont azért csinálja mert alkalmatlan egy komoly kapcsolatra, akkor meg jobb ha nem bánt meg senkit hanem éli az életét nem? (ahhoz hogy milyen csajt szed össze meg végképp nem az én dolgom, nem is értem miért van kiemelve hogy csinosakat, szerintem ez csak azoknál érdem akik a külsőre mennek, egy éjszakásnál meg mi más számítana logikus de mivel az engem nem érdekel felőlem birkózókat is felszedhetne). A másodiknál meg becsülendő a hűség de nem kell érte máris megkoronázni, szerintem alap hogyha szereti valaki a párját akkor nem csalja meg.

2014. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!