Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mesélnétek olyan sikeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek olyan sikeres, boldog kapcsolatokról, amik nem voltak mindig zökkenőmentesek? Ahol esetleg volt egy nagyobb összeveszés, vagy szakítás, de végül egymásra találtak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
egy csomó film alaptémája...
2014. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körben történt... 10 év házasság, két gyerek után a felek elhidegültek egymástól, a nő különköltözött, képbe került egy új pasi is...

Aztán mégis úgy döntött, hogy visszamenne a férjéhez, aki a barátoktól kért tanácsot, hogy visszafogadja-e. Én akkor azt mondtam, hogy ha ezt teszi, akkor ne játssza a sértett felet, hanem ő maga is kövessen el mindent, hogy a kapcsolatuk javuljon.

Így lett. Ez már évekkel ezelőtt volt, azóta olyanok, mint a kamaszok. Kézenfogva sétálnak, folyton ölelkeznek, meglepetés-ajándékok, stb.

2014. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismertük meg egymást, legjobb barátok lettünk, az akkori barátja féltékeny lett és eltiltotta tőlem. Pár hónapig nem beszéltünk, aztán újra kezdtük. Közelbe költözött és összejöttünk. 2 éve volt és azóta boldogság.
2014. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vki0824 válasza:
2 év 4 hónap alatt kettő nagy szakítás az egyik 3 hetes a másik 2 hónapos különlét és mégis együtt vagyunk a mai napig mert mindketten tudjuk hogy nem tudunk élni a másik nélkül akármi történjen :) tudom nem vagyunk együtt régóta. mára már minden tökéletes és eljegyeztük egymást.
2015. dec. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!