Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, de elutazott 3 hónapra. Nagyon szeretem és ő is engem. Amikor csak van rá lehetősége keres neten, többször mondja, hogy szeret, én meg egyszerűen csak vigyorgok a semmin, ahogy rám ír. Tényleg nagyon bele vagyok zúgva. Úgy érzem most akármeddig várnék rá és ő is ugyanezt mondja.

Viszont mindenhonnan azt hallom, hogy a távkapcsolat nem működik. Pedig miután visszajön itt is marad. Szerintetek ki lehet így bírni?



2014. jún. 6. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen működhet!Ha nagyon szeretitek egymást akkor igen.
2014. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónap gyorsan elszáll és újra együtt lehettek, szerintem simán kibírhatjátok ha tényleg akarjátok
2014. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Gyorsan elszáll 3 hónap? Új dolgot mondtál.


Müködni müködhet, de nem vagyok oda érte.

Tavaly 2,5 hónapot voltunk külön, most 4 lesz. Közel sem vagyok a végéhez de már most rosszul bírom.

2* kireptetem majd, de mellé fizetek korláan mobilnetért és bármikor tudunk beszélni.

Jövöre vagy együtt jövünk vagy sehogy.

2014. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as 7 év csak úgy elrepült az életemből, elég tartalmas volt de mivel álmodozó típus vagyok észre sem veszem az idő múlását
2014. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!