Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatom lesz, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatom lesz, van esély rá hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Debrecenben lakom,a barátom ki fog költözni Svájcba nagyjából két hónapon belül

még tanulók vagyunk mindketten,ott más az oktatási rendszer mint itt és nem tudom mikor tud visszajönni vagy mikor tudok én kimenni hozzá (a szüleim elég szigorúak,semmiképp sem engednék hogy egyedül utazgassak)

nagyon szeretjük egymást és annak ellenére hogy fiatalok vagyunk nagyon komolyan vesszük ezt a kapcsolatot(én pár hónap múlva betöltöm a 16ot,ő egy évvel idősebb mint én)

sokat beszél a közös jövőnkről és tudom hogy nagyon szeret és megbízhatok benne

a kérdésem annyi lenne:szerintetek mennyi esély van arra hogy együtt tudjunk maradni? nagyon szeretem,nem akarom elveszíteni

ha valakinek hasonló története vagy tapasztalata van örülnék ha leírná...bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi de az őszintéknek örülök

köszönöm



2014. jún. 4. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de az esély kb. nulla!
2014. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak tini szerelem, ami nem szokott örökké tartani.

Tarthatjátok a kapcsolatot, az idő majd eldönti, hogy megmarad-e.

2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen van rá esélyed!

0% és 100% között van valahol.

2014. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!