Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogyan szereztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan szereztétek magatoknak a barátnotoket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.


Egy nő csak több problémát generál, mint amennyit megold.

2014. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. regisztráltam egy netes társkeresőre.

2. 2 hét semmittevés után írtam 5 nekem tetsző lánynak üzenetet.

3. Hárman válaszoltak is. 1-2 levélváltás után kiválasztottam egyet, aki a legjobban tetszett, és vele leveleztem /ismerkedtem 18 napig. Közben randira is hívtam.

4. Az első randi maratonira sikeredett, jó 12 órát voltunk együtt, de észre se vettük, olyan hamar elment a nap:), közben csókok, ölelések...azóta együtt vagyunk.

5. A második randin szerelmet vallottam, aztán ő is nekem:), a harmadikon pedig együtt töltöttük az éjszakát.

6. Még az első hónapfordulónk előtt megkértem a kezét. Igent mondott:D

7. 1 évig jártunk együtt, majd összeköltöztünk.

8. 6 hónappal később feleségül vettem.


Ennyi.


Jelenleg ott tartunk, hogy a héten ünnepeltük a 4. évfordulónkat, és 2,5 éve vagyunk házasok.:)


24F

2014. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!