Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak és Nők! Volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és Nők! Volt, hogy elhagytátok a párotokat/feleségeteket/férjeteket a szerető miatt? Ha igen, mennyi idő kellett, hogy megmerjétek lépni? (pár hónap, pár év? )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ mit értesz a szerető alatt, mert nem mindegy, hogy már volt is valami köztetek, vagy csak kedvesedsz vele stb. vagyis ki mutatod neki, hogy be jön nagyon neked.

De amúgy ha már valakinek szeretője van az előbb utóbb el hagyja a párját. Ilyen esetben nem jó hónapokon át agyalni, hogy ki mellett akarsz dönteni, mert a végén 2 szék közé fogsz esni és akkor meg szívod de rendesen.

2014. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
anyám hagyta el apámat, és kb egy, másfél éves lehetett a viszony, mire léptek, de az is csak azért, mert lebukott...
2014. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek amit a 2 válaszoló írt :/

1 voltam

2014. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés. Ugyanis én valóban nem a szeretőmért hagytam el a feleségemet, hanem a szeretőm miatt. Már rég vége volt a liaisonunknak, de ez ébresztett rá, hogy semmi keresnivalóm a feleségem mellett.
2014. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fél éve tart a viszonyunk. Én vagyok a 3. a kapcsolatban.(Nő) Szeretem Őt, de úgy érzem, hogy sosem fogja elhagyni a párját értem. De akkor ezek szerint van aki elhagyta már érte...
2014. ápr. 29. 17:00
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es: Már nem szeretetted a feleséged? Ha a szex nem működik a házasságban, akkor válás lehet a vége?
2014. ápr. 29. 17:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2014. ápr. 29. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Huhh ez már hosszú idő, és ha eddig nem vállt el, akkor valószínű nem is fog. Próbáld meg elnyomni az érzéseidet iránta mert ha ennyi idő után nem tudod még dönteni valószínű, hogy nem téged fog választani sajnos.
2014. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy milyen a férfi családi háttere,gyerekek vannak,és ha igen mennyi idősek?Úgy érzed csak szexre kellesz neki,otthon mindent megkap amire egébként szüksége van,csak a szexuális élet nincsen rendben? Ezen kérdések megválaszolásával szerintem hamar kiderül,hogy egyáltalán szándékában áll-e elhagyni a feleségét ,vagy csak lebukás esetén...
2014. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csaknem 20 éve voltunk házasok, és nagyon lapos kapcsolat volt a miénk. A feleségemnek elég volt, hogy én megmondom a tutit, aztán kéész, úgy történt minden. Egy idő után ez is kiábrándító tud lenni. De a lényeg nem ez volt, hanem a szex. Ő nem volt hajlandó az orálra, és nekem rá kellett ébrednem, hogy anélkül nem vagyok boldog. Szóval a szerelem is elmúlt, az életünk se ért egy fabatkát se együtt. És akkor jött az életembe Ő, az igazi nagy szerelem. Ez aztán végképp ráébresztett, hogy csőd felé halad az életem és ha sürgősen nem változtatok, boldogtalanul kell leélnem, ami még hátravan. S bár Ő időközben kiszeretett belőlem, a felismerés megmaradt.
2014. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!