Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal idosebb pasi? (bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal idosebb pasi? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Fotoskent dolgozom egy londoni studioban. Decemberben ismertem meg a konyvelonket. Azota talalkoztunk parszor, legtobbszor csak kettesben.

Ugy erzem, hogy szeret velem lenni, megoszt velem nagyon szemelyes dolgokat is, erzem, hogy megbizik bennem. Torodik velem, erdeklodo.

Az a gond, hogy nem latom azt, hogy elobb vagy utobb tenyleg hivatalosan is egy par lennenk. Nincs se felesege se gyerekei ebbol bem lehet gond. Arra is gondoltam, hogy nem akar semmi komolyat, de erre mar rakerdeztem.

Nem tudom, hogy mondjam el neki hogy szeretnek tobbet mint ez. Nem akarok ramenos lenni, nem akarom elrontani andolgokat koztunk.

Van valakinek ebben tapasztalata?



2014. jún. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Köztem és a párom között több, minnt 14,5 év különbség van, és mi is Londonban élünk. :) Nekünk sem volt gördülékeny a kezdet, néha azt éreztem, akarta is meg nem is, szóval muszáj volt nekem lendíteni néha, keresni, érdeklődni, elhívni meginni valamit, ilyesmi. Neked is csak ezt tudom ajánlani, ne állítsd kész tények közé, ne legyél rámenős, de mutasd ki, hogy érdeklődsz felé, hogy szeretnél több időt vele tölteni, hívd el te is ide-oda, keresd munkán kívül is. :) Ha van valami konkrét kérdésed, csak tedd fel, igyekszem megválaszolni. (Az előző kapcsolatomban is 12 évvel idősebb volt a párom, jól működött az is 2 évig, a drogproblémái szóltak közbe, és nem a korkülönbség, még mielőtt valaki nekem akarna esni).

21l

2014. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a korkülönbség köztetek?

Szerintem 20 év alatti különbség bőven belefér. Több talán azért nem, mert túl korán hagynátok ott a másikat :(

2014. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

20ev. Ezen en is gondolkoztam, de semmi garancia arra, hogy egyutt is maradunk.

Rengeteget gondolkoztam a dolgon, hgy jo lenne-e vele es hogy lenne ez az egesz, de mindig arra jutok, hogy ha alarjuk akkor mukodne.

Csak nem tudom hogy mondjam el neki, vagy hogy ertessem meg vele, hogy szerenek tobb idot vele tolteni, szeretnem ha ez az egesz kicsit komolyabb lenne lassan.

Rakerdeztem egyszer hogy csak szorakozni akar-e vagy valami komolyabbat es mondta, hogy nem csak szorakozni akar. Nem is ezt mutatja az ahogy viselkedik, csak szeretnem kicsit biztonsagban erezni magam ezen a teren.

2014. jún. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!