Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez zavarja a fiukat? Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarja a fiukat? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

En egy 14 eves lany vagyok. Nem szeretnek bekepzeltnek tunni, de nagyon szep vagyok. Ezt tudom, ezzel egyaltalan nem szoktam dicsekedni. A belsommel sincs gond. Viszont dadogok. Nem olyan durvan, de azert lehet erezni. Ez mennyire fog hatraltatni a kapcsolatokban? Egyaltalan lesz nekem, emiatt? Igaz, meg csak altalanos iskolas vagyok, eddig nem akartam 'pasizni', nem olyanok a fiuk. Es nem szeretnek csak azert fiut, hogy legyen, mert az a 'meno'. A suliban nem piszkalnak, meg soha nem beszelunk rola, nem vagyok emiatt kikozositve. Szoval kicsit tartok attol, hogy a dadogasom miatt nem lesz senkim. :\

14/L



2013. ápr. 5. 23:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
70%
egyáltalán nem baj, viszont egy logopédust keress fel, ő hátha tud segíteni :)
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,de nem azért mondom.
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
mármint nekem nem baj. magad miatt mondtam
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
43%
Akkor hiszem el kiscsillag, ha látlak. Nem mindenkinek egy a szépség.
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Néhány betűkapcsolattal nekem is van problémám, de soha nem voltam emiatt kiközösítve. Igaz nekem sem volt még senkim, de azt látom, hogy ez nem zavarja az embereket és már ez önmagában is biztató :)
2013. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Imádom a dadogós csajokat!
2013. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Ha nem közösítettek ki miatta, nem lehet olyan durva. Ami már csak egy picit is gáz arra az általánosban rögtôn ugranak, szerintem túlreagálod. De ha nem is, kétlem hogy emiatt ne lenne barátod.
2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Mivel szép vagy ezért ez senkit sem fog zavarni
2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Hidd el, téged sokkal jobban zavar, mint másokat.
2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Hu, koszonom a gyors valaszokat! :)

Logopedus nem tud segiteni, sajnos. Mar voltunk nala regebben. :\

Nem ugy ertettem, hogy a vilag osszes embere szerint vagyok szep, csak iszonyat sokan mondtak mar. De persze, minden embernek mas tetszik.

Egyebkent biztosan kicsit bekepzeltnek tunok. Pedig nem vagyok az. Azert is hangsulyoztam ki, hogy szep vagyok, hogy ne az befolyasoljon benneteket. Amugy (tenyleg nem kerkedesbol mondom!) modellkedem is... :)

2013. ápr. 5. 23:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!