Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiszemelt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiszemelt nem akar egyáltalán beszélni veletek?

Figyelt kérdés

-meg nem volt senkim

-van egy lány aki úgy fél éve tetszik, de nem akar szoba állni velem megtiltotta az is, hogy felhívjam vagy írjak neki.

-hogyan érhetnem el azt, hogy legalább egy kávéra eljöjjön velem és beszélgessünk legalább egy kicsit ?


26f


2014. jún. 7. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha megtiltotta, szerintem nem sok esélyed van :/
2014. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress mást. :(
2014. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress mást, ilyen egyszerű.
2014. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lerázott. Ne zaklasd, mert csak ártasz magadnak is.
2014. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted, csak az ellenkezőjét éred el. A csaj zaklatásnak fogja venni a dolgot. Inkább örülj neki, hogy nem hülyít vagy kihasznál és lépj tovább.
2014. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

-az a baj, hogy az utóbbi időben, nagyon ritkán botlok olyan

lányba aki tetszik is és még nem foglalt.

-a másik gond, hogy nem tudom miért de valahogy nagyon nagy kéztétest érzek, hogy most nem szabad olyan könnyen feladni de azt sem tudom, hogy m'r mit tehetnek, hogy hogyan találkozhatnék vele :(.

2014. jún. 7. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van az a pont, ahonnan már zaklatás. Ő egyértelműen nem akar tőled semmit.


Persze, nem szabad könnyen feladni, ez sok esetben igaz is, de ez most nem az a helyzet. Hagyd békén!

2014. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rittina ***** válasza:
Ami nem megy azt ne erőltesd. Ne pazarold rá az idődet.
2014. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak pazarlod az értékes idődet, hagyd elmenni, engedd el. Találni fogsz mást, sokkal jobbat.
2014. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett már olyan nő, aki azt mondta, hogy inkább hagyjam. Nem fogok olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel. Csak magamat tenném nevetségessé.
2014. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!