Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt mondja a kiszemelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja a kiszemelt, akkor van még remény vagy ez egy visszautasítás szerűség akar lenni?

Figyelt kérdés
Nem írném ide ki, mert az illető is regelve van az oldalon és félek, hogy magára ismerne. Privátban megosztanám azzal, aki rám ír, tényleg csak 2 mondatról lenne szó, ami már nekem jelenthetne vmit, de lehet csa én képzelem be, mert már elvette az eszem. Kívülállók véleménye érdekelne. Köszönöm!

2014. jún. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem :)
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Menni idős vagy? Írd le privibe mit mondott
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2014. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy rendes srác vagy, de nem tetszel, akkor nincs remény. Vagy más szavakkal hasonlót.

Ha viszont külsőd helyett csak valamely jellemvonásodat kezdi csak kritizálni az már jó jel. Pl.: Tudom, hogy te egy link, nagy kamus vagy.

2014. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női fél :D
2014. jún. 6. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Írhatod.
2014. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd meg nyugodtan.
2014. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írhatsz :)
2014. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írd meg nyugodtan.
2014. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!