Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a lánnyal? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány tegnap este táncoltunk mulattunk meg minden.

Megkerestem face-n és ott láttam hogy van barátja. DE a bulin meg egészen jól elvoltunk együtt. Gondolkoztam rajta, hogy elhívom fagyizni, de ez egy kicsit elszomorított, hogy van barátja. Mindketten érdeklődünk a zene iránt, tehát ez olyan közös hobbi. Szóval csak annyi, hogy elhívjam-e valahova? Nem akarok hülyének kinézni, hogy van barátja és elhívom "randizni". Nem tudom eldönteni!



2014. jún. 7. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van barátja miért is hívnád el?
2014. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne ne ne.Ha van barátja ne hívd el ne legyél féreg.
2014. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert fülig szerelmes vagyok belé, mert akkor ugy gondoltam hogy lehet belole valami, álomnő!
2014. jún. 7. 21:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Akarom mondani álomlány!
2014. jún. 7. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van palija inkább hagyd békén
2014. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan elhívhatod, és beszéljétek meg a dolgot.
2014. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem leszek szimpatikus ezzel a válasszal, de nyugodtan hívd el, maximum nemet mond. Én is így jöttem össze a barátommal :) A volt barátommal már haldoklott a kapcsolatunk, 3 szakításon voltunk túl addigra, de a közös társaságból adódóan mindig újra egymásra találtunk. Nem lett volna jövője annak a kapcsolatnak, így korrekten megbeszéltem a fiúval, hogy jobb lesz lezárnunk. (Nem csaltam meg)
2014. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaj, ugyan már most mivan ha van faszija? le kell szarni.
2014. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8.as te könnyen beszélsz neked nem rándul össze a gyomrod ha csak rá gondolsz. Nem ő jár állandóan a fejedben!
2014. jún. 7. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, de hát most akkor is ezt éreznéd ha nem lenne barátja nem?
2014. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!