Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk amikor ráírnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk amikor ráírnak egy lányra, akibe nem rég még szerelmesek voltak állítolag, és bejelntik hogy ismerkedek egy másik lánnyal, és ez milyen szuper. Most erre milyen választ lehet adni?

Figyelt kérdés
Persze nem azt mondom,hogy nem lehete kommunikálni normálisan meg minden,de ez kicsit szarul esik,hogy akk csak ennyit jelentettem neki,hogy egy honapra rá nagy boldogan bejelenti,hogy mással ismerkedik. Jo lepjen tovább semmi probléma,de szerintem nem kell bejelenteni,vagy ez a fiuknal mi?? Mutatni akarják hogy már van más,vagy nem értem.
2014. jún. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mi? Szerintem jól tette!
2014. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolod h jol tette?
2014. jún. 6. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
vagy csak féltékennyé akar tenni, de én valami ilyesmi választ adnék neki: "örülök, hogy túl léptél rajtam, úgysem illettünk össze" na ez egy elég nagy pofont ad az egójának, de még kicsit kíméletes mert ennél van durvább pofon is :D
2014. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálja a fejedbe ültetni azt, hogy ha te nem majd lesz más. Sokszor ennek persze nincs alapja, de ettől várják azt, hogy te is felkeltsd iránta az érdeklődést. Szerintem még mindig szeret téged.
2014. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem,csak ugyanolyan lány voltam,mint a tobbi akivel elkezdett ismerkedni...igy érzem.
2014. jún. 6. 21:42
 6/7 A kérdező kommentje:
olyan szarul esett ez,és mondtam neki h ez jo hír,de igazábol belul teljesen mást éreztem.
2014. jún. 6. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet ő is így van vele

#3-as voltam

2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!