Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnéznétek ezt a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek ezt a barátotoknak a helyembe? Nagyon bunkó volt ma velem.

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt szóval még friss. Mindig húztuk egymás agyát "beszólásokkal" de olyanokkal amiken tényleg jókat nevettünk meg senkinek nem esett rosszul. Ma nagyon bunkó volt velem, más csajokkal beszélgetett előttem, (fecebookon) le se tette a kezéből a telefont, beszólogatott, hogy pl. " 3 napnál tovább már nem foglak szeretni" meg ilyeneket, aztán meg jött az, hogy "csak vicceltem" egész nap ez ment. Majd leültünk beszélgetni, mondta, hogy csak fáradt és rossz napja van és ilyenkor ilyen de ne haragudjak rá, meg én vagyok a legfontosabb az életébe és nem akart megbántani stbstb. Csak, hagyj menjen haza, mert nincs jól, fáradt és majd beszélünk. Azóta alig ír, meg haza se kísért. Eddig nem volt ilyen soha, mindig nagyon kedves volt, mindig hazakísért, pontosan érkezett a találkozókra, mikor velem volt, láttam, hogy jól érzi magát meg nagyon jó volt minden. Nem tudom most mi ez.. Beszéljek vele erről vagy felejtsem el és csak akkor hozzam szóba, ha esetleg megint előfordul?

17 évesek vagyunk


2014. jún. 7. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gáz. nekem is csinált ilyet az exem. egész végig, amíg nála voltam, beszólogatott (200km-re voltam otthonról, nem tudtam csak úgy hazarohanni). mondott olyat is, hogy bárcsak belefulladtam volna egy tóba, de hát hogy ő csak viccelt. meg rossz napja van, de jobb, ha megismerem ezt az oldalát is, mert lesz ilyen sűrűn. én meg csak pislogtam, hogy ez komoly?? természetesen vége lett. nem bánom ma már.
2014. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rossz napja. De azert ilyenkor szolj ra hogy ez neked nem esik jol. Es hagyja abba.
2014. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hatt ha csak egyszer fordul elo akkor meg annyira nem veszes. De ha mar folyamatosan akkor gondolkozz el hogy kell e ez neked es beszelj vele.
2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!