Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyár, strand. Nálad jobb nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár, strand. Nálad jobb nők?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, amitől már előre félek. Tavaly a Balatonon ismerkedtünk össze a pasimmal. Viszont az ismeretségünk első heteiben sem volt képes visszafogni magát és láttam, hogy stírőli a többi csajt. Sőt volt példa, hogy ketten ültünk valahol és konkrétan nekem jegyezte meg, hogy milyen jó cicije van egy csajnak. Nagyon megharagudtam rá akkor és a mai napig nem felejtettem el, valószinűleg ő már igen. Előre félek az idei nyártól, a nyaralástól, hogy ha megint ilyet fog játszani, akkor vagy elbőgöm magam ott helybe, vagy belefojtom a vízbe. Nem azt látom, hogy csajozni akarna, inkább csak nem tudja kordában tartani az állati ösztöneit, és önkéntelenül kibuknak belőle ilyen dolgok. Máskor is előfordult már, hogy túlságosan jópofizott nőkkel és észre sem vette, hogy megbánt, vagy megaláz.

Megleckéztetni nem akarom, hogy én is eljátszam ezt más pasikkal az orra előtt, mert nem szeretek meccsezni és ez nem az én stílusom... Meg lehetne valami módon leckéztetni azért, vagy aki ilyen az ilyen és kár a gőzért? Elhagyni azért még nem akarom, de úgy érzem, hogy nem a leghűségesebb fajtába tartoznak az ilyen férfiak...


2014. jún. 8. 08:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem lennék egy ilyennel, de te tudod :)
2014. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen pasikat barátomnak , tapasztalat .
2014. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha lopva lesi, akkor hagyd, max jetyezd meg, hogy neked is tecc a fürdőrucija :D viccesen, hogy lássa tudod... de ne lessed feltűnően, mert már ciki. :D Am ha konkrétan mindig és feltűnően lesi a csajokat, akkor nyugodtan mond hogy zavar téged. Am minden pasi megnézi a csajokat. A jó nőket mert jó nők, a rondákat mert ronda szal ennyi. Ez ilyen. Ha veled van, szeret ne csin hatalmas ügyet ebbő. Poénosan közöld.
2014. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
jó persze, most így könnyű kijelenteni, hogy "soha nem lennék ilyen pasival" és valószínűleg igazad is van valahol. kívülállóként lehet, hogy én is ezt mondanám másnak. De azért ez nem ilyen egyszerű, ugyanis szeretem... :/
2014. jún. 8. 08:42
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
harmadik, szerinted nem gáz ha olyanokat mond hogy milyen jó melle van egy másik csajnak?:D (kihajítanám)
2014. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ejha! Ez azért nem semmi... Eléggé bántó lehetett a dolog, de szerintem, ha ennyi ideje együtt vagytok, akkor lehet, hogy most már leszokott róla. Ha meg nem, akkor beszélj a fejével arról, hogy mi bánt téged.
2014. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Hát elég érzéketlen egy farok a te barátod. Én biztos, hogy nem csinálnék ilyet, nem aláznám meg azt, akivel együtt vagyok. Na, de nem magamat jöttem fényezni :D A lényeg, hogy mérlegeld a helyzetet, megér neked ennyit ez a kapcsolat, hogy ezt elviseld vagy inkább otthagyod ezért?


Alapvető, hogy mindig van szebb, erősebb és jobb, csak az a baj, hogy sokan nem tudják a helyzetet kezelni. Sajnos a te párod is ilyen :/

2014. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
#3 az hagyján, hogy megnézi, de ahogy a kérdező rta még meg is jegyzi, ráadásul a saját barátnőjének.. O.o
2014. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
:D attól függ milyen beállítású a barátja, meg szitufüggő. Lehet gáz, de lehet hogy nem! Ezt innen így nem tudni. Mert vannak olyanok akiknek "nem áll jól" ez a fajta viselkedés hogy úgy mondjam. Ha zavaró, akkor persze meg kell beszélni a dolgot. Ha nem annyira gáz, akkor poénosan tudatni hogy ne a másét nézze. Van ilyen ismerősöm, megjegyzi akkor is, ha a felesége kezét fogja :D am ő olyan tipusú ember. Így fogadta el a nő, boldogok kb 15 éve. De ugye a haver az élet minden területén olyan mint ha a showderklub szinpadon lenne :D
2014. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

az én pasim is meg szoktam nézni a csajokat, de én nem csinálok bele problémàt. Én is megbámulom a jó pasikat. És utána együtt meg is beszéljük.

Egy nagyon jó nőt még én is megnézek, akkor ő miért ne tehetné.

A lényeg hogy tudom, engem szeret.

2014. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!