Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány, aki nem régen szakított, azt üzteni, hogy "védj meg magamtól, mert én vagyok saját magam legnagyobb ellensége"?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom pontosan en azt veszem ki belole h nem.akar egyedul lenni kapcsolatra vagyik
2014. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt hogy éhes volt mikor nyilatkozott.
2014. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt hogy nem normális. kerüld el!
2014. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3-assal :)
2014. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkos gondolatok?
2014. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dráma királynő, aki azt hiszi hogy az élete valami romantikus dráma, és ezért nyomatja a hülye idézeteket.
2014. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeret drámázni.
2014. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy próbálja elszakítani magát tőled, de nehéz neki, mert még mindig szeret. De persze tudni kellene több részletet hogy biztos legyek benne hogy valóban ez lehet a jelentése.
2014. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vissza akar szerezni, de ahhoz gyáva, hogy eléd álljon és őszintén megmondja, hogy: nézd hülye voltam, hibát követtem el, meg tudsz bocsátani?

Inkább ilyen idióta üzeneteket küld, aztán ül a babérjain, hogy hátha ezzel téged könnyekig meghat és rohansz hozzá és ő majd nagy kegyesen visszafogad.

2014. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tetszett utolsó válaszoló. :D
2014. jún. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!