Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha az egész baráti társaságotok utálná a párotokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony problémás, igazából ez ellen nem nagyon lehet tenni valamit... próbáld meg nem magaddal vinni ahova a barátaiddal mész, hanem csinálj vele külön programokat
2010. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egész baráti társaság ellen fordulnék.
2010. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mi baráti társaságunkban volt ilyen. Egyik srácnak a barátnőjét senki sem szerette, és ő sem szeretett senkit. Ennek az lett a következménye, hogy szegény srác szinte soha nem jött el velünk sehova, vagy max nagyon kis időkre. Mostmár kezdünk megbarátkozni a csajjal, úgyhogy rendeződik a helyzet lassan. Meg kellene kérdezni, hogy mik azok a tulajdonságok amik nem tetszenek a többieknek és meg kell próbálni megbeszélni a dolgot. Ha nem megy akkor választanod kell úgyis.
2010. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
eldönteném,hogy a párod a fontosabb neked,vagy a társaság
2010. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a barátaim nélkül nem tudnék élni, de ő az első fiúm akit imádom és eltudnám vele képzelni hosszú ideig is.
2010. jan. 1. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
lekakálnám
2010. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm nem jön ki túl jól a haverjaimmal. ezért eleinte megpróbáltam úgy szervezni a programjaimat, hogy ne találkozzanak. de egy idő után egyre nehezebb lett, és egyszer barátnőmet is magammal vittem egy bulira. legjobb haverom lek.rvázta, ezért megütöttem és összevesztem a haverokkal, de csak mer szerintem a szerelem többet jelent számomra mint a haverokkal való részegeskedés
2010. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja. Baráti társaság: havergyülekezet. Akkor van gond, ha a legjobb barátoddal van szarban.
2010. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engedd meg kérlek, hogy kérdéssel válaszoljak:


Milyen baráti társaság az, ami ellenzi a boldogságot?


Ezt megbeszélném a "barátaimmal".

2010. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Bár én voltam, akit utáltak XD. A lényeg az volt, hogy amikor a lánnyal együtt voltunk tök rendesek voltak, de amikor csak egy pillanatig is eltűnt, akkor már fikázodtak. Nálam is meg a lánynál is. Aztán amikor szóvá tettem a "szerelmemnél" akkor meg én voltam a hülye... Na, akkor vittem haza és megfogadtam, hogy többet nem megyek a tájára. Szóóóval Nálam váló ok az ilyen szupercsúcsfej barátok dolga.

Bár lehet, hogy én vagyok ilyen antiszociális, mert utána a saját baráti körömet is elküldtem a fenébe, mert meguntam, hogy kihasználnak meg lenéznek.

Ez van. Vannak egyszemélyes emberek...

2010. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!