Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Nagyon beparáztam.

Figyelt kérdés
Talàlkoztam egy lànnyal aki tök szép meg aranyos..és össze jövőben vagyunk,de meglàttam a kezén,hogy vàgdosta vagy vàgdossa magàt..és ez tuti,mert pont úgy vannak a csíkok az ereinél. Nem emlìtettem még neki ezt..de tökre megijedtem most. Én 17 éves vagyok Ő 15.
2014. jún. 8. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék a dologra.
2014. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem kezdenék lelki sérültekkel.
2014. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tudom hogy az ilyen nagy igazságtartalmú kommenteket szokás lepontozni de:

99% hogy nagyon labilis lelkileg. Ezeknél még az is előfordul hogyha szakítani akarsz akkor azzal fenyeget hogy vagdosni fogja magát (tapasztalat), vagy öngyilkos lesz.

Én vigyáznék a te helyedben

19/f

2014. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de amúgy igen, előőte azért rákérdeznék a dologra.
2014. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy kérdeznék rá, hogy modnanám neki, tudok tenyérből jósolni. Mondasz neki jókat, amikor felfelé van fordítva a tenyere és akkor meglepetten rákérdezel, hogy ezek mik itt?
2014. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit làtszik rajta,hogy van valami baja..mert elég csendes néha meg vissza fogott,de nem olyan,hogy így fenyegetőzzön az tuti..csak most nem tudom,hogy ez mi... :/
2014. jún. 8. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ohhh az nagyon rossz !!!
2014. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg hogy miert csinalja. Ha gondjai vannak lehet higy tudsz bennuk segiteni. Es ha lelkileg serult az beszelgetessel meg tudod gyogyitani! Ne hagyd magara szegeny lanyt! Inkabb segits neki ne sullyedjen melyebbre a problemaiban.
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-as a számból vette ki a szót!
2014. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Dehogy,nem hagyom magàra!:)

Az nekem se menne.. :)

2014. jún. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!