Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogja érteni a párom? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni a párom? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A párom elvből vegetáriánus sok sok éve, de előtte sem fogyasztott gyakran húst, mert alapból sem kívánja.

Megpróbáltam követni az étrendjét, de egyre több negatívumát tapasztalom. Kislányként vashiánnyal küzdöttem (vérszegénység gyanújával is vizsgáltak egy ideig), most fáradékony vagyok, kimarad a menzeszem, rengeteget fáj a fejem...

Úgy döntöttem, áttérek a minimális húsfogyasztásra (hal és csirke), hogy ne legyen megint baj a véremmel, mint pár éve.

A páromnak már felvetettem, de eléggé megviseli a döntésem, úgymond csalódott. Meg fogja valaha érteni?

Azzal nincs gondom, hogy külön főzzek, és ha kell, külön veszem meg a hús tartalmú kajákat, nem a közös bevásárlás során.


2014. jún. 8. 21:20
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:

jóhogynemmá beteg leszel, mer ő ne óhajt húst enni...

Ha ő náthás, Neked is annak kell lenni v mi?! :)

Agyf*@t kapok az ilyen önző emberektől.

2014. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugye, kamu? Mondd, hogy kamu!
2014. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha te megérted őt, neki is illene megértenie és elfogadnia... vagy neki mi a véleménye egy egészséges párkapcsolatról? különálló egyéniségek, emberi lények vagytok. az embernek igenis szüksége van az állati eredetű élelemre is. vegetáriánus is csak úgy élhet egészségesen, ha külön odafigyel az étrendjére, hogy máshonnan pótolja azt, amit a hússal kihagy. persze az is igaz, hogy az ember nem úgy lett megcsinálva, hogy minden nap húst fogyasszon. mindennek kulcsa: a mérték. mivel ahogy írtad is, komoly betegségekre volt korábban is gyanú nálad, nagyon fontos lenne, hogy egészséges mértékben, heti 2-max3x egyél húst.

ha nem lenne a betegséged kockázata, akkor is el kéne fogadnia neki azt, hogy neked más a meggyőződésed, más az ízlésed, szó szerint. :) ha nem érti meg, jobb, ha békében elváltok, mert hosszú távon csak tönkreteszi mindkettőtöket ez a dolog.

2014. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem is vega a párom kiskora óta, és én is vashiányos vagyok, így a párom maga választ nekem húst ha elmegy boltba bevásárolni mert tudja hogy szükségem van rá :)

Ez nonszensz amit a párod tesz

2014. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!