Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tényleg vonzódunk valakihez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én szeretem a párom, meg egész jó a szexuális kapcsolatunk, de mint férfi egyáltalán nem az esetem. Sőt, külsőleg van olyan, ami taszít rajta, meg a testalkata sem olyan, ami bejönne. Szeretem, mert kedves, figyelmes, amúgy és ragaszkodom is hozzá, persze. De van valaki, aki meg külsőleg tetszik. Tudom, hogy neki nem vagyok az esete, és igazábòl bánt is. Van értelme ennek a kapcsolatnak?
2014. jún. 9. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy r!banc vagy, gondolom neki meg azt hazudod h minden ok.
2014. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
/facepalm
2014. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még nem az eseted vibrálhat köztetek a levegő, meg lehet vele istenkirály a szex, de nálatok ezek szerint ez sincs meg :/ szerintem szakíts vele, szerelmes amúgy sem vagy, előbb-utóbb úgyis vége lesz így
2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most miért lennék r banc? Tanácsot vártam, nem az alaptalan ócsárolásomat.
2014. jún. 9. 14:29
 5/12 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem nincs, mert folyamatosan hiányérzeted van, nem véletlen, hogy nem könnyű megtalálni az a "igazit". Az ideális kapcsolathoz külsőre és belsőre is passzolni kell a dolgoknak, különben csak nyújtani lehet az elkerülhetetlent, mert másokról fogsz ábrándozni akik jobban vonzanak.

27F

2014. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezektől a riba*cpasiktól ne várj semmit. Vonzódsz valakihez, akkor megakarod érinteni, csókolni, testileg közel kerülni hozzá. Ha kövér a pasid, még akár együtt is sportolhattok, ha ez a baj.
2014. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fel akartam pontozni, erre véletlenül féliig hasznosnak jelöltem. Vàà. Mindegy. Köszönöm a normális válaszokat. :)
2014. jún. 9. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb ha javitani probalnal a kapcsolatodon ahelyett hogy eldobod?? Kicsit gondolkozzal mar...
2014. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan kapcsolatban lenni, ami megalkuvásról szól. Azt éreznem kellene, ha szerelmes lennék, nem? Miért legyek olyan kapcsolatban, amiben részemről nincs szerelem?
2014. jún. 9. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék olyan kapcsolatban lenni, ami megalkuvásról szól."

Hahah, a kapcsolatok nagyresze a megalkuvasrol szol valamilyen szinten. Ez az egesz szerelem dolog egy kibszott mese, valakik biztos jo penzt csinalnak rajta, de en mar nem hiszek az egeszben...

2014. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!