Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet az ember hűséges valakihez örökre?

Figyelt kérdés
Oké jön a szöveg hogy állatok vagyunk meg ilyesmi,de szerintem nem lenne lehetetlen feladat csak akarni kéne.

2014. márc. 12. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lehet.

Van hogy erős a kisértés és hogy szivesen rámenne az ember másra is csak 1x.

De ha igazán szerelmes vagy kibirod mert ő fontosabb.

2014. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

- Tudod, barátom, az én feleségem olyan hűséges, akár egy kutya a gazdájához.

- Biztos vagy te ebben?

- Naná, hisz már háromszor is elment más pasasokkal, de mindig visszajött

2014. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert sok a gyenge jellemű, akarathiányos ember. Plusz mert a kísértések is tetőfokára hágnak napjainkban.
2014. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

sokan csinálják. főleg nők. hiszek nekik, mert eléggé el vannak nyomva.

amúgy aki szerelmes, gondolom senki se úgy kezdi, hogy majd mást is fog akarni. aztán egyszer csak akar. és gyötrődik. aztán mondjuk nem csal, de szakít.


amúgy azért, mert unalmas. és azon kívül, hogy bűntudatra nevelnek ezzel kapcsolatban, olyan sok értelme nincsen ennek az egyoldalúságnak. ha nem csinálsz gyereket persze véletlenül.

2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bírom ezeket a manapság meg napjainkban dumákat.


az téged nem ment meg, hogy mi van univerzumszinten.

kiskorodban nem azért nem láttál annyi kísértést, mert nem volt annyi jó nő rövid szoknyában, hanem mert kicsi voltál. nem érdekelt.

2014. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

5-s ne beszélj már hülyeséget ég és föld a különbség!! Itt nem az utcán megnézhető nőkről van szó akik akkoriban még sokkal zárkózottabbak és erkölcsösebbek voltak nem volt kint mindenük és tudták is, hogy nem attól lesz jó nő egy nő.

Viszont nem volt facebook tele félmeztelen lányok képeivel akiket egy kattintásra elérhetsz, szexpartner keresők és nem volt az, hogy egyik fél heti 80 órát dolgozik másik meg külföldön van. Eleve megváltoztak az életfeltételek elszemélytelenedik és magányosodik a világ ez a kapcsolatokra és a gyerekvállalási kedvre is kihat és igen NAPJAINKBAN mert régen nem ez volt.

2014. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

álmodj szépeket.


vagy nézd meg a mai középkorú nőket, hát nem nézek ki belőlük se egy sophia lorent, se egy terézanyát, de még egy kudlik julit se. legtöbben szomorúak, apatikusak, akiket az utcán látni lehet, nulla stílus, és állandóan csak panaszkodnak meg sztorimagazint olvasnak. tévéműsorokról beszélgetnek, bs zki. az egyéni törekvést meg ízlést én nem fognám a társadalomra.


oké, nem volt fészbuk, és engem is megcsap a vonaglás, ami ott megy. csak arról elfeldkezel biztos, hogy hányan NEM raknak fel ilyen képeket. ku r vás viselkedésűek, olcsó nők, tapadókorong nők meg voltak évtizedekkel ezelőtt is. csak kevesebb lehetőség volt hm... kibontakozni.


amúgy ami engem illet, isten ments az "erkölcsös" emberektől. mel gibson- féle rettenthetetlen-párti vagyok.

szabadsááág

2014. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember lehet hűséges. Na nem örökre csak a haláláig vagy addig, amíg a másik nem hal meg. :D
2014. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Ezek után egy percig sem csodálkozom, hogy itt tartunk.
2014. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van egy antropológia magyarázat, miszerint egy fajon belül minél jobban hasonlítanak a hím és a nőstény egyedek egymásra, annál valószínűbb a mongámia az adott fajon belül. Az emberre vonatkoztatva nekünk azt próbálták megmagyarázni, hogy egy sportos nő meg egy sportos férfi hátulról nézve eléggé hasonló ezért alapvetően az ember monogám. Nem mondanám, hogy meggyőztek...
2014. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!