Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok, akik még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, akik még nem akartok kapcsolatot, hogyan kezelitek, ha udvarolnak nektek, ha ti csak barátságot akartok. Meddig mentek el?

Figyelt kérdés

17 vagyok,nemrég volt egy 2 éves kapcsolatom,az alatt nem ismerkedtem senkivel,előtte meg nem érdekelt az ilyesmi,tehát mondhatjuk,hogy teljesen új a helyzet nekem.

Szeretnék több embert megismerni, fiú barátokat is szerezni.Most többen is udvarolnak nekem,és nem tudom hogy kezeljem néha a helyzetet,hogy ne jelnek tűnjön.

Mindegyikőjüknél szóba jött,hogy van-e valakim, ilyenkor mindig mondom,hogy nincs és egy ideig nem is szeretnék,de ettől függetlenül hajtanak...

Én meg nem tudom meddig jó elmenni. Pl ha hívnak üdítőzni,menjek el? Vagy találkozzak velük?Ebből nem azt szűrik le,hogy szabad a pálya?Vagy nem kelti azt a látszatot,hogy én több fiúval is kavarok?

Eddig valamilyen kifogásokat kerestem a találkákra, de nem tudom mit tegyek.Én tényleg csak barátkozni szeretnék velük,de nem tudom felmérni hol a határ.

Ti hogy csináljátok?

Remélem vannak az oldalon normális válaszadók,akik esetleg tudnának tanácsot adni.Megköszönném.


2014. jún. 9. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én normálosan meg mondom hogy még nemtartom magam késznek egy új kapcsolatra. Ezt álltalában megértik és barátok is maradunk.
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is megmondtam, volt akinek kétszer is,de utána is látom,hogy ugyan az megy,sőt talán még jobban és többet bókol stb.

Ezt hagyjam figyelmen kívül és én barátkozzam ugyanúgy?Ilyenkor a találka jó vagy csak egy jó visszajelzésnek vennék tőlem?

2014. jún. 9. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az üditőzés még simán belefér.

Nekem mindig is több fiú barátom volt mint lány (nem vagyok fiús alkat, csak így jött ki a lépés). És nekem is volt/van ilyen időszakom.

Az én módszerem, hogy kicsit "vagányabb" próbálok lenni, ami nem feltétlenül fiús dolgokat jelent, de tény, h pl. egy randin nem így viselkednék :) Pl: ha úgy adja a helyzet, kérek pacsit, ill. beszélgetünk mindenféléről, magánéletről is oké, de egy bizonyos határon belül. Ha azt érzem, hogy ez már túlmegy a barátságon, valahogy próbálom jelezni, pl. társaságban elmegyek más körhöz valami ürüggyel, vagy ha ketten vagyunk, azt mondom, le kell lépnem.

Nekem eddig mindig úgy jött ki, hogy levették a "jelet", és legközelebb mintha mi sem történt volna, újra haverok voltunk különösebb "megbeszélés" nélkül. :)

De ha a te barátaid nem ilyenek (én sem tudom, hogy nálam ez hogy történt :D), akkor jobb, ha elmondod nekik az igazat, azaz hogy csak barátkozni szeretnél. Aki normális, és így is érdekled, az barátként is elfogad, még ha tetszel is neki, "vár" azzal, hogy több is legyen köztetek. :)

2014. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd figyelmen kívül a bókokat, vagyis én ezt csinálom. Mikor találkozásról van szó nyugodtan találkozz ha van kedved, de momdd meg hogy barátként találkozhattok persze.
2014. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!