Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok-e tudni még újat mutatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok-e tudni még újat mutatni?

Figyelt kérdés

30-hoz közeledő férfi vagyok párkapcsolati tapasztalat nélkül. Az indok most legyen mindegy.

A korosztályban hozzám illő normális erkölcsű nők (mondjuk 23-tól 30 évesig) nagyon nagy százalékának már volt 1-2 komolyabb kapcsolata és megtapasztalta a szerelmet, a közös élményeket, meghitt együttléteket, veszekedést, békülést, a közös mindennapokat.


Számomra a kézfogás, a közös séta, éjszakába nyúló beszélgetések, a csók, a testi örömök felfedezése mind az újdonság varázsával tűzdeld egyedi élmények lennének. Ezzel szemben akik már átélték ezeket, úgy gondolom nem nyújt már olyan nagy élményt nekik.

Úgy érzem nem fogok tudni újat mutatni, mert a kártyákat mások már eljátszották velük. Ami számomra egy meghitt pillanat lenne, számukra lehet, hogy csak egy természetes szituáció.


A választ a kérdésemre én is tudom, de most véleményekre vagyok kíváncsi.


2014. jún. 9. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, új emberrel mindig újdonságként hatnak ezek a dolgok. :) Meglesz a varázs. Ne aggódj! :)
2014. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is egyedi ember vagy, menjél és csapj a lovas nők közé!
2014. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érzelmes, romantikus lányok szerintem másra sem vágynak, mint amiket leírtál. Máshogy fogjátok megélni, az biztos, de nagy élményt könnyen nyújthatsz nekik.

Nekem hosszú ideig, több mint 5 évig volt tartós párkapcsolatom egy lánnyal, de ami vele egy természetes szituáció volt (kézfogás, simogatás, csók, stb), az később más lánynál különleges volt és előfordult h majd kiugrott a szivem. Pedig nem vagyok lány :D Ha komolyan fognak venni, vonzódnak hozzád, sztem nagyon intenzíven fogják megélni a dolgokat, nem természetesen és megszokottan, csak mert előtted már csináltak ilyet.

És újat is lehet mutatni. Ugyan miért ne tudnál? Mert nagyobb hatással lesznek rád az első, általad még nem tapasztalt dolgok? Vagy mert tapasztalatlan vagy? Ha találsz egy lányt, akivel eddig nem bántak hozzá illően az eddigi barátai, de a te szemedben más lesz a lány és úgy is kezeled, hát, sztem ezzel önmagában már kellemes újban részesíted. 22/F

2014. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Az az igazság, hogy nagyon szeretnék legalább olyan mértékű élményt nyújtani valakinek, mint amit én át fogok élni ezekben a közös pillanatokban.

2014. jún. 9. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!