Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex-kapcsolatban voltunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex-kapcsolatban voltunk a sráccal, de most véget vetett neki ismeretlen okból, én most rájöttem, hogy többet akarnék. Hogy hódítsam meg? Női praktikák érdekelnek, könyörögni nem fogok

Figyelt kérdés
Légyszi ne próbáljatok róla lebeszélni, egy próbát megér!
2014. jún. 3. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem hoszem, hogy menni fog, mertt tuti, hogy elkönyvelt egy ribizlinek
2014. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ATTILLA123 ***** válasza:

Szia.

Szerintem egy másik csajért hagyott el,mert már rádunt. SORRY

2014. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 ez baromság. Miért könyvelte volna el ribinek?

Dugni jó volt csak már nem érdekli.

2014. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a vonat elment...

A legkényelmesebb megoldást kínáltad: csak szex és más semmi, és ez se kellett neki. Miért állna le veled komoly kapcsolatot kialakítani?! Több munka, több áldozat, ugyanaz az eredmény: időnként szex.


Ha többet akarna tőled, akkor nem dob, hanem közli a vágyait.

Na de ő még ennyit se akar!!!

Nem kellesz neki, még szexre se, az a nagy helyzet.


Nem beszéllek le róla, de oltári égés lesz, ha elkezded pedzegetni, főleg így szakítás után.

2014. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as!

Úgy értettem, hogy ne próbálkozzon a kérdező kapcsolatot kialakítani a delikvensel, mert nem nézte többe egy lyuknál

2014. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a "baj", hogy a szexkapcsolat a szexről szól, semmi másról, tudom mert jelenleg abba vagyok. Ezt el kell fogadni hogy bizony nem tart örökké, legyen bármilyen jó is. Előbb-utóbb valamelyik fél továbblép és talál magának vagy mást hasonló jellegű kapcsolatra vagy egy hosszú távú tartósabb kapcsolatot. Ezen nem lehet változtatni, rá nem erőszakolhatod a másikra se magad, se a vágyaid. Fogadd el, mert megalázkodni nincs értelme, ha ő így döntött......hát eddig tartott. De legalább jó volt :)
2014. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a csak szexkapcsolat ilyen.. hanyatt-homlok menekülnek attól, aki rájön, hogy "többet akarna"
2014. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazatok van,köszii
2014. jún. 3. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen már velem is volt, még fiatalabb voltam (évekig tartott ez a "kapcsolat"). Rájöttem, hogy mivel nő vagyok, természetesen következik belőle hogy majd többet akarok:)

Megoldás: soha senkivel semmit kapcsolaton kívül. Lehet kicsit ósdi felfogás, de sokat nyerhet vele az ember:)

2014. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt írod könyörögni nem fogsz... de ha már ott tartasz hogy praktikákat akarsz bevetni, már az....


Ha ő többet akarna, nem vetett volna véget a dolognak. Ergo, semmi értelme olyan pasi után loholni aki csak ürítésre használt.


De nem beszéllek le....ha meg akarod alázni magad azzal hogy bepróbálkozol, hajrá.

2014. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!