Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 1 pasit naon féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Úgyh ne sértődjön meg...xD
2010. jan. 2. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

tanács: ne játszadozz vele, mert könnyen elveszítheted ezzel. ha még nem vagytok együtt, akkor egy hülye p.csának fog tartani majd, ha meg együtt vagytok, lehet annyira mérges lesz, hogy szakítani akar.

első esetben szerintem inkább a személyiségeddel akard meghódítani, arról nem is beszélve, hogy ha nem jössz be neki, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor is le fogja sza.rni, hogy akarod féltékennyé tenni.

a második esetben pedig azért éltek kapcsolatban, hogy meg tudjátok beszélni a problémákat, nyugodtan megmondhatod neki, h szeretnél egy kis több törődést a részéről.

2010. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vettem szál rozsát magamnak...párom ugy tudja,hogy kaptam,csak ugy vadidegentől...elhitte,hisztizett,azota meg ugrándozik körülöttem,hogy el ne veszitsen...
2010. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
12.59: elég szánalmas, ha már csak így tudod fenntartani az érdeklődését...
2010. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
érdeklődés az meg van csak kíváncsi vok mit reagál
2010. jan. 2. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sok év után néha nem árt ilyen is...
2010. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiszúrja hogy szórakozol vele (ha nem egy fütyi akkor 99% esély van rá) el fog küldeni melegebb éghajlatra.
2010. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
Én fejbe rúgnálak!
2010. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kacérkodj mással előtte..:D
2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem el, b*szki, hogy nem bírsz 2 betűvel többet írni! Utálom az ilyen fiatalokat, akiknek leesne a gyűrű az ujjukról, ha kiírnák normálisan, hogy "nagyon" nem pedig "naon".

Primitív barmok...

Lehet lepontozni, ha nem tetszik, de hidd el, nekem se tetszik marhára ez a lustaság.

Amúgy meg rég rossz, ha féltékennyé akarod tenni.

2010. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 arc78 ***** válasza:
70%
Remélem az lesz a reakciója hogy jól szájbarúg. Gondolkozz már el kicsit azon hogy neked hogyan esne. Gondolom nem lehetsz több 14-nél ha mégis az elég "ciki" ahogy az IQ bajnokok mondanák.
2010. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!