Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon meghizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon meghizott mostanában már nem kivánom őt annyira mint régen, de azért megdugom rendszeresen mert nem akarom megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem merem neki megmondani hogy fogyjon le, inkább úgy teszek mintha nem zavarna, mit tegyek hogy fogyjon? Dugjam el a kaját? Vagy csicskáztassam küldjem el mindenhova hátha a mozgástol lefogyna?

2014. jún. 10. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Vagy beszéld meg vele, vagy sportoljatok együtt.
2014. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Inkább nőj fel! Mindenkinek jobb lenne.
2014. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Beviz Elek ***** válasza:
40%

Megszívtad öcsém. Sajnállakna közeljövö miatt.


Ugyanebben a helyzetben voltam mint te.

Mondom sorban: célozgatsz, megsértödik, szépen megkéred hogy változtasson, veszekedni fog hogy dagadtnak látod te szemét állat, szakítani fogtok.


Nàlunk annyi, hogy utàna csak ki akart velem békülni és tenni akar a fogyásért. Ne légy naív. Nem fog:D

2014. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Van aki így reagál, de aki igazán szereti a párját, de magát nem amiatt amilyen az le fogy. Élő példának itt vagyok én. Nem is figyeltem, gyorsan felszaladtak a kilók, a párom mondta hogy mi van, én a szívemre vettem. Az elején megakartam fojtani, de tudtam hogy igaza van, így nekikezdtem edzeni. Én változtattam, mai napig minden nap ezek, futok, hogy le legyek még egyszer olyan.

20L

2014. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Beviz Elek ***** válasza:
64%

Miért nöjön fel? Mert beleszeretett a hercegnöbe és mangalicává változott? Jogosbhogy nem tetszik.


Az ilyen válaszokat vagy màs mangalica írja vagy olyan aki szerencsétlen és fizetne is hogy egy hètig legyen barátnöje

2014. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt vele vagy meg lehet normálisan beszélni, vagy ennek a kapcsolatnak már rövid távon annyi. De talán értelmes emberek vagytok.
2014. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az én páromnak meg pont az a baja,hogy fogytam :D

De én magam miatt tettem és nem miatta. Ha nem tetszik el kell mondanod neki csak finoman. Aztán vagy megérti vagy besértődik egy időre de meg fog békélni.

2014. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Finoman tedd szóvá, első reakció megsértődik, hisztizik, nem is látja magát tulsulyosnak, második reakció vagy elhagy, vagy változtat,vagy Te hagyod el. Az a baj az elhizással, hogy most még csak 10 kg plusz, aztán átlép egy határt és örült kövérré változhat. Ha benne van a fogyásban akkor segitsél neki, járjál el vele kondizni, uszni, együtt állitsátok össze a fogyi étrendet, együtt menjetek el bevásárolni. Mind a ketten álljatok rá, hogy sok zöldség,gyümölcs, kenyér helyett rizs, és csirkemell..
2014. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
A kérdést undorító stílusban tetted fel, kételkedem, hogy szereted-e egyáltalán, vagy csak szimplán egy tanulatlan bunkó vagy.
2014. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Inkább hagyd el, hátha talál egy értelmes srácot, mert egy ilyen tapló gyökér mellett úgy sem lesz boldog.
2014. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!