Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon meghizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon meghizott mostanában már nem kivánom őt annyira mint régen, de azért megdugom rendszeresen mert nem akarom megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem merem neki megmondani hogy fogyjon le, inkább úgy teszek mintha nem zavarna, mit tegyek hogy fogyjon? Dugjam el a kaját? Vagy csicskáztassam küldjem el mindenhova hátha a mozgástol lefogyna?

2014. jún. 10. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
csinálj vele több programot! :) szabadtéren vagy mozogjon többet dugásnál! fogyaszt
2014. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
miért lenne tapló? neki fontos a test és nem egyből kidobja hanem megkérdezi hogyan közölhetné vele úgy hogy ne bántsa meg!
2014. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

" nem kivánom őt annyira mint régen, de azért megdugom"

...na bazmg....

2014. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
12-es, igazad van, nem tapló. Remélem a te párod is hasonló stílusban beszél veled és rólad és te ezt egy csöppet sem sérelmezed.
2014. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
85%
igazi hős vagy, dugd tovább csendben ugyanilyen hősiességgel!
2014. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Beviz Elek

Miért nőjön fel?


1. Problémája van a kapcsolatban, de azt nem teszi szóvá a párjának, hanem eljátssza, hogy minden rendben van.

2. Eljut a problémájával addig, hogy már nem bírja magában tartani, de a párjának nem meri elmondani.

3. Emellett viszont tapló módon viselkedne a párjával (akit elvileg szeret, bár erősen kételkedem benne, hogy tudja mit jelent szeretni).

4. Ráadásul még a stílusa is elég bunkó és gyerekes.

2014. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
14%

figyi!!! én tökéletesen értem mit mondasz! miket látok néha, és felveszi a cicagatyát…. mindig be is szólok h dagadék az nem nadrág :)

ha nem tetszik a csajod, és pedig én el tudom képzeli :S

akkor egyszerűen csak BD KI A GBE!!!

keress olyat aki tetsztik és akkor leszel szerelmes

addig csak veszekedések meg megcsalások vannak…

más:

neked hogy áll fel ha kinyitod a szemed? :)

kell ez neked?

mentek az utcán kézenfogva és rádmosolyog 1 bombázó

vagy azért h hello fiuka

vagy kiröhög mert 1 undorító zsírgolyóval vagy és nem vele :)

rendes pasinak tünsz mert ezt megkérdezted és a csajok azt imádják csak várd meg még jön 1 olyan aki 110%-ban tetszik..

akkor leszel boldog mikor mentek az utcán és mindenki őt nézi

engem legalábbis ez mindg örömmel tölt el :)

addig meg zsebhokizol v qrvázol…

de akk gumi! :)

még 1x: hagyd ott!

én tudom milyen érzés mikor előkerül 1 régi szerelmed aki plátói volt és közben te mással vagy… köcsög se akarsz lenni meg meg is őrülsz h vele vagy és nem Vele :)

2014. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fura egy stílusban írtad le az tuti :D. Az a legjobb ha egyenesen közlöd vele. "Nem akarlak megbántani blablabla..., de mintha picit felszedtél volna, nagyon örülnék ha picit lefogynál és újra a régi lennél, mert hosszú távon ez gondot jelent és nem igazán tetszik."

23l

2014. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De mégis mennyit hízott? Mert 3-4 kiló vagy 5 még nem a világ.
2014. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%
" csicskáztassam" , " megdugom rendszeresen" . Figyelj, ha tényleg szeretnéd őt, akkor elfogadnád így is ahogy van. Gondolom mikor "beleszerettél" egy modell alkat volt, most meg bántja az önbecsülésed, hogy nem egy tökéletes alakú csajod van. Lehet, hogy ő jobban tetszik így saját magának. Hagyd el, jobb lesz neki, és majd talál egy olyat aki így kívánja meg értékeli őt, nem úgy mint te. Felszínes vagy, ha csak a külseje érdekel téged...
2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!