Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most milehet koztunk? Ennyivol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most milehet koztunk? Ennyivolt? Ugy erzem kiabrandult belolem. Bovebben lent

Figyelt kérdés

7/f fiu vagyok nem volt meg baratnom

Na szoval van 1 lany 1 honapja elkezdtunk beszelgetni es elegge osszemelegedtunk..volt 1 csok is de annyi, suliban minden szunetben beszelgetunk neha suli utan elmegyunk valahova. Na de most a hetvegen smarolt 1 sraccal 1 buliban,(srac kiszivta a nyakat is) de meg aznap olyanokat irt hogy dejohogy ittvagyok neki meg minden meg intim dolgokrol beszelgettunk.. azt mondja nemjelentett neki semmit de elvezni akarja az eletet es engem nagyon kedvel(mar nemtudom elhiggyem e). Mindig mkerdezte hogy miert nem vsgyok nyomulos( azert mert nemtudom hogykell...) es szerintem megunta hogy nemcsinaltam semmit csak beszelgettunk... ma talalkoztunk 1x a suliban de ereztem rajta hogy nincs minden rendben meg ugybeszeltuk meg tegnap hogy suli utan elmegyunk valahova, mondta ha nem jon kozbe valami akkor oke. Ma rakerdezek elotte hogyna milesz mondta nem er ra mert segitenie kell(kamuzna?)

Szerintetek most mivan? Mit tegyek?

En kezdek beleszeretni..denagyon


2014. jún. 10. 12:11
 1/3 anonim válasza:

Gondolom 17 vagy, és nem 7 :)

Amúgy a lányok ebben a korban( ha egy idős veled) mindent ki akarnak próbálni. Élvezik, hogy figyelmet kapnak, és tényleg előfordulhat hogy nem jelent nekik semmit az egész. Ha tényleg olyan jól elbeszélgettetek, ahogy mondod, akkor ne add föl, és tényleg próbálkozz erősebben, és szerintem mondd el neki hogy te hogy érzel, mert ha nem mondassz semmit akkor ő sem fogja érteni :)

2014. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen eddig nagyon jol elbeszelgettunk amig nemmsmarolt azzala sraccal.. azota minden megvaltozott... nem is ugy ir ahogy eddig hanem olyan ridegul.eloben is ugy ereztem mintha nemnakarna velem beszelni..
2014. jún. 10. 12:36
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet hogy rosszul érzi magát, és azt hiszi megbántott téged, de ezt tőle kell megkérdezned :)
2014. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!