Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki legelső kapcsolatában alapvetően kiábrándult a nőkből?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a legelső nője volt vele a legaljasabb. Hogy tetted túl magad rajta? Nem ment el mindentől a kedved? Hogy vettél erőt magadon?
2013. ápr. 17. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, több kellett hozzá, de mára már megvan, elérték...
2013. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szerelmes voltam belé,ezért elég sokáig szenvedtem miatta,nem tudtam mással elképzelni az életem gondolni sem tudtam más nőkre!

Érdekes mód,egy pillanat alatt tettem tul,magam az egészen(persze előtte hónapokig szenvedtem) de maga dolog egy pillanat alatt zajlott le,egyszerűen felfogtam hogy nem kellek neki,és ekkor egy olyan büszkeség érzés öntött el,hogy onnantól rá se gondoltam,valamilyen szinten egy hatalmas kő esett le a szívemről,mintha megvilágosodtam volna.Egy különös szabadság érzése volt ez.De mindettől függetlenül nem ábrándultam ki a nőkből. Ennek 16éve már.

36F

2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 GrimmjoWwW ***** válasza:
jah van.. ha érdekel a sztori írj privátot ott elmondom.
2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem a legelső de volt olyan elég rendesen átvert a rib@nc utána 4 évig nem is volt nőre szükségem annyi kellet hogy feldolgozzam .
2013. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36F én is pont így voltam,csak lány vagyok
2013. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haha, van oylan is, akinek kapcsolata se volt, máris a nőket okolja csúfságáért és balf.szságáért. Eltöltesz még pár órát az oldalon, és rájössz.
2013. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és most hol van a kérdező?
2013. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt.
2013. ápr. 17. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
És miért nem szolsz bele semmit? Nem tudjuk a kérdésed okát!
2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát röviden annyi, hogy életem első szerelme volt a lány, és első kapcsolatom is. 4 évvel idősebb volt nálam. Igazából a lényege, hogy mi már jártunk fél éve, amikor nagy nehezen elment a volt barátja az albérletből, ahol együtt laktak hárman (volt nőm, volt barátja, meg a nőm barátnője akié a lakás). Elég kesze-kusza dolgokat szült ez a nehéz helyzet....
2013. ápr. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!