Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok se szép, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok se szép, se csinos, akkor mivel tudnám fölhívni egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

16\L

Nem nézek ki jól, viszont intelligens és kedves vagyok. De ez senkit sem érdekel.


2014. jún. 10. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az inteligens és kedves lányok.
2014. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja, értem. De egyébként vannak ilyenek, csak általában csöndesek és nem veszik őket észre, így nem derül ki csak a baráti körükben, hogy ők\ mi Milyenek vagyunk.
2014. jún. 10. 18:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyűgözd le a természeteddel.. Saját magaddal..

Tudod 'szép a szőke, gazdag a barna, a vörös a csúnya, nekem mégis ő kell'

2014. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Engem érdekel. Írj nyugodtan.

17/F

2014. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én azért vagyok kíváncsi rád, mert nem hinném, hogy nem néznél ki jól!

inkább csak önbizalomhiányos vagy, nem?

2014. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ferfiak 70%-ban a kulsot nezik meg. Mondhatja neked akarki az egesz vilag a szexualitasrol szol, mindenki dugni akar. Szoval azt kell h mondjam ha nem vagy eleg csinos akkor az atlagos sracok kozott keresgelj.
2016. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!