Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja járok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja járok egy sráccal (de csak online, mert ő nem ott lakik, ahol én) és úgy érzem, szeretem. És ő is engem. Régebben felajánlotta, hogy találkozzunk, de mostanában egy szót se ejt róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy nincs-e kedve talizni:D
2010. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
találkozol vele és kiderül hogy utáljátok egymást
2010. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 arc78 ***** válasza:

Én személy szerint még nem is hallottam olyanról hogy online járni valakivel:) Biztos jó lehet...

Szerintem kérdezz rá hogy lenne-e kedve talizni, ennyire egyszerű:)

Sok szerencsét!

2010. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bumbi02 ***** válasza:

nem azért, de 10 hónapja jártok neten? ...

és online csókoloztok, online ölelitek egymást? vannka távkapcsolatok, vmenyire müködnek is de nem ugy h 10 hónaponta találkoztok..sőt ugy hogy előtte nem is találkoztál vele honnan tod hogy egyáltalán birod? nem mindneki oan mint ahogy azt online kiadja

és ez nem járás amit te leirtál... ez max arra jó h elmondhasd h van pasid akit életedben meg se érintettél...

2010. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10 hónapja???CSak neten???

Uramisten,így fog kihalni az emberiség...

Találkozzatok,van MÁV meg Volán,meg kát lábad.

2010. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat...
2010. jan. 5. 07:45
 7/9 A kérdező kommentje:
találkoztunk és imádjuk egymást már több mint egy éve együtt vagyunk és mindenki aki szemét volt, az kabja be!!!
2010. márc. 31. 10:15
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
hát h ha neked online jó a csókolozás, és ezt járásnak hivod csak h bnöid elött menözhess h pasid van.. hát akkor jó, majd bekabom...)
2010. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Találkoztunk, és imádjuk egymást már TÖBB MINT EGY ÉVE úgyhogy mindenki b.e.k.a.p.h.a.t.j.a. r.o.h.a.d.é.k.o.k.
2010. máj. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!