Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi húz titeket jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi húz titeket jobban? Ha egy nő nem teszi magát elérhetővé msn-en, skype-on és nem tudtok neki írni, vagy ha online a nő, de nem ír rátok (nektek kell)? Tehát mi a "vonzóbb"? 25L

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
a legvonzóbb az ha jókat beszélünk...
2011. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a vonzóbb, ha nem online akar értekezni. Oké, hogy 21. század, de azért az emberi kapcsolatokat sokkal jobb élőben vagy legalábbis élő szóban építeni.
2011. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 bunkóság. Vagy írsz neki elérhetőbe vagy sehogy. Szerintem pofátlanság minda 2. Ennél már csak az a jobb ha elfoglaltnak tetteted magad.
2011. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem az ilyen barom kérdések húznak fel
2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem tartózkodik egy ideig magyarországon, ezért csak neten tudunk beszélni. Úgy érzem, hogy taktikázik és nem mindig ír rám ha online vagyok (én is szoktam, legutóbb is én írtam rá), ezért gondoltam, hogy na akkor én is taktikázok...és milyen érzés neki ha nem vagyok elérhető....
2011. nov. 4. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
1. miért muszály rám irni ha onlineak vagyunk nem csak azért beszélgetni, hogy beszéljünk bár lehet csak én vagyok ilyen
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, igaz, de ha nem online a csaj, nem kattog azon az agyatok, hogy vajon hol lehet, mit csinál? Mert mi nők ilyenek vagyunk. Ha meg online leszek ma is, akkor az az érzésem, hogy nekem ciki, mert már megint nem ír rám. Igaz az nem azt jelenti, hogy miatta vagyok fent.
2011. nov. 4. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Az húzza jobban, ha fent vagyok és nem beszélek vele, mert tudja, hogy lenne rá lehetőségem, mégis valaki mással beszélek inkább vagy mást csinálok és ezt előrébb helyezem, mint őt.

Ha nem vagyok fent, akkor simán nem vagyok otthon vagy dolgom van.


Most kérdeztem rá.

2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!