Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan pasit, aki hajlandó lenne verni engem? :D

Figyelt kérdés

Szeretem, ha pl pofonvágnak/elfenekelnek, de nem csak szex közben. Nem vagyok egy alsóbbrendű személyiség, de erre mégis úgy érzem szükségem van. Persze szex közben nagyon felizgulok tőle, de nekem nem csak akkor kellene. Szóval olyan pasira van szükségem, aki néha durván bánik velem, de nem azért, mert egy agresszív állat. Azt az unintelligens bunkó "naggggyonalfahímvagyok' fajtát ki nem állhatom.

Szerintetek van esélyem találni olyan pasit, aki a hétköznapokban is hajlandó lenne erre, annak ellenére, hogy szeretne? Ugyebár nem egy elnyomó kapcsolatot akarok, amiben zsarnokoskodnak velen

..kicsit bonyolult ez az egész. Egyet az eddigi barátaim közül érdekelt ez a dolog, de csak szex közben :/Szóval szerintetek?

19/l


2014. jún. 10. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pl. itt.
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én rlverlek komolyan irj
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok írj nyugodtan!
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én ugy elverlek pif paf puf:)
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Furcsa fétis. De mégis mi a jó abban, ha vernek? Szex közben még megértem, hogy beindulsz tőle, de simán random nem látom sok értelmét :D.
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt mindenki állít mindent, de a legtöbben azért, mert csajhiányuk van...nekem olyan pasi kell, aki alapból ezt szereti
2014. jún. 10. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
hát figyu ha szeretnéd a torkod is elvágom
2014. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem viccelek alapból is menne!
2014. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sose bíznék meg ebben.

A jelenlegi,nőparti légkörben ez kiderül,a pasid megy a börtönbe,egy szavad sem lehet.

2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És ilyenkor elgondolkozom hogy mint átlagos, normális pasi, miért nincs barátnőm?
2014. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!