Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PaRtY BoY kérdése:

Most kezdtem bele, mégis megjött az igazi?

Figyelt kérdés
2 hete barátság extrákat ápolok az egyik lány ismerősömmel. tegnap randiztam viszont egy csajszival aki nagyon el csavarta a fejem, de ő komolyabbat szeretne talán én is. Mi legyen? :S

2014. jún. 11. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
ha mind2-töknek OK akkor mire vártok? :)
2014. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

két szék között a pad alá!

Hát ismerd meg a másodikat, de közben beszéld meg a "barátnőddel", hogy van egy csaj aki bejön neked...

2014. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
aki barátság extrákkal kapcsolatban fecsérli el önmagát, nem érdemi meg a komoly kapcsolatot.
2014. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szuneteltesd a baratsagodbol az extra redzt, es probald meg a csajszival komolyabban. Hatha nagy szerelem es akar tobb is lesz belole.
2014. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szüneteltesd a barátság extrákkal pár hétre,és ismerkedj az új csajjal!
2014. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Passzold le nekem a barátság extrákkal lánykát.
2014. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Tartsd meg mindkettőt :D
2014. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megjött az igazi :D és amikor már ő is csak egy lyuk lesz, szegényem, akkor megint elcsavarja a fejed az igazi :D

na de hogy normális választ is adjak, meg ne nézzetek irigynek (LOL :D): hagyd a fenébe a barátság extrákkal dolgot, ha komolyan érdekel ez a lány. annyit megér, nem? hogy vársz rá egy kicsit... persze kényelmesebb lenne megtartani mindkettőt, amíg az"igazi" is belemegy a komolyabb dolgokba, de hát ez mennyire gáz lenne már.

hagyd szépen a csakszexet, ha van olyan, akivel több is lehetne... :)

2014. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!