Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapból nem bőbeszédű, néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapból nem bőbeszédű, néha rámir, néha felhoz valami témát, de annyira keveslem. Mit tegyek? Már beszéltem vele erről róla.

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy ő nem tudja darálni a szöveget és azt is, hogy alapból nem bőbeszédű.
2014. jún. 11. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje ismered? Mert szerintem ha nem olyan régóta ismered akkor ez teljesen normális hogy nem nyílik meg még neked

De ha viszont már régóta együtt vagytok, akkor vagy tényleg nem bőbeszédű vagy csak nem tart érdemesnek rá

(Ez nem sértés hidd el én két éve vagyok együtt egy olyan fiúval aki szintén nem bőbeszédű csak rájöttem velem nem tud már beszélgetni) Te neked van esélyed még! Szurkolok neked! (Bocsámat ha nyersen fejeztem ki magam)

2014. jún. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!