Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől függ, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől függ, hogy mennyi idő alatt szeretünk ki valakiből, lépünk túl rajta?

Figyelt kérdés
Egy elég hosszú és mély kapcsolaton vagyok túl(2 év és velem szakítottak) ha elfoglalom magam, akkor nagyon jól vagyok, nem gondolok rá a nap minden percében, de vannak órák, mikor rémesen vagyok. Meddig fog ez még tartani? Három hónapig se veled, se nélküled kapcsolatunk volt, majd eldobott és már mással van, ez volt másfél-két hónapja. Már tudatosult bennem, hogy vége, nem is akarok sírni miatta, nrm érdemli meg, hogy ennyit szenvedjek miatta. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen történetetek, tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban.
2014. jún. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem attól , h mennyire volt mély a dolog, ki rontotta el és h mennyire bántott meg
2014. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aladar12 ***** válasza:
elvileg vagy a kapcsolat fele hónapban (vagy nem tudom hogy), de lehet a 10000 felesnyi idő is
2014. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hónapos kapcsolatból léptem ki. Az utolsó egy hónapban szépen lassan tudatosult bennem, mennyi hátrányom van a kapcsolatból, és hogy a láng sincs már meg. Lassan 1 hónap telt el. Jól vagyok.
2014. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy nem vagyok nagyon mélyen. Pedig még mindig nagyon szeretem, iszonyatosan sokat gondolok rá, de van kedvem kimozdulni itthonról, ismerkedni vagy esetleg mással lenni. Viszont mikor összezuhanok, akkor nagyon félek, hogy nem fogok már így érezni senki iránt, nem találok még egy ilyen embert. Nem tudom meddig tarthat még ez a hiányérzet.
2014. jún. 11. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelmes érintés hiányzik a leginkább. De majd lesz megint, ebben biztos vagyok. És neked is :)
2014. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!