Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egyszer valakiből teljesen kiszerettetek, majd később újra beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Velem most ez van sajnos, a barátnőmmel már majdnem egy éve szakítottam. Nagyon szerettem, de teljesen tönkretett a féltékenykedéseivel és azzal, hogy kisajátitott, veszekedett, semmi nem volt jó. Pedig én előtte senkit nem szerettem úgy mint öt. Aztán eljött eg pont és nem bírtam tovább, kiszerettem belőle, elkezdtek tetszeni mások. De most minden visszatért és én bármit megadnék, hogy az enyém legyen. Volt veletek is hasonló, hoy újra beleszerettetek valakibe? Légyszi a kérdésre válaszoljatok es ne masra.
2014. máj. 26. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hiányzik ez neked? A féltékenység meg a többi... tudod mindig az kell az embernek, ami nem az övé és, amikor megkapja rájön, hogy mégsem igazán arra van szüksége. :))
2014. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos! Mert tudom hogy már más ember lett! És az sem véletlen, hogy olyan sokáig tűrtem neki, hanem azért mert az életemnél is jobban szerettem!
2014. máj. 26. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, velem még nem volt. Csak olyan, hogy az agyamra ment. Én, ha egyszer kiszerettem valakiből, akkor annyi. Azt az ember érzi. És nálam azon semmi nem változtat.
2014. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartjátok egyáltalán a kapcsolatot?
2014. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes a megfogalmazásod is, párkapcsolat, azaz két ember kapcsolata. Te változtál bármit is? Felismerted a hibáidat, amik ezt okozták? És mi az, hogy valakiit egyszer eltaszítunk, aztán aztt hisszük, hogy feltétel nélkül újból elfogad. Te sem fogadtad el őt... Sem nem bíztál a változásában, most pedig kellene? Érdekes. Első válaszolónak lehet igaza.
2014. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!