Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez milyen "ajándék" lenne egy évfordulóra?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok túl megtelve, így úgy gondoltam, össze állítok ilyen kis "összefoglaló videót" . Gyakorlatilag képek rólunk, helyekről ahol együtt töltöttük az időt, tárgyakról amik összekötnek minket valami formában (pl. ajándékokról,levelekről) ezeket szerkezgetve, össze vágva, alá valami zene, a képekhez személyes kis szövegek, és ez így összegezné az elmúlt pár évünket együtt. Persze valami kis apróságot, meg csokit még hozzá csapni, csak ez lenne a fő dolog..

Túl nyálas, túl sablonos, vagy kevés lenne? Szerintetek?

18/f



2014. jún. 11. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vágj alá egy közös zenét és tökéletes

Nekem nagyon tetszene :)

17/l

2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ramcsiii ***** válasza:
Én mondjuk nagyon örülnék neki,szerintem nem nyálas,csoki helyett egy plüsmacit is adhatnál :)
2014. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, én hánynék tőle, de valószínűleg jó pár évvel idősebb vagyok, mint a barátnőd és jóval kevésbé romantikusabb is. Ha neki ilyen a stílusa, akkor mindenképpen jó ötlet.
2014. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki!:)

17/L

2014. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozok ahhoz, aki azt írta, hogy hányna tőle.

Nem vagyok romantikus alkat, szóval az én "típusomnál" nem valószínű, hogy jó ötlet.

De ha a barátnőd romantikus fajta, akkor nyugodtak.

2014. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd alapvetően vevő az ilyesmire, akkor persze, jó. De ezt neked kell tudnod. Ismerek olyat a környezetemben, aki ettől elolvad és olyat is, aki mint említették már, lehányná a barátját, ha ilyet adna neki.
2014. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát, eléggé romantikus fajta, ezért is gondoltam valami ilyesmit. Meg jó kis emlék felidézős dolognak érzem én is.

Ő is 18 éves ahogy én amúgy. :)

2014. jún. 11. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
én imádnám, tuti ötlet! :)
2014. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes ajándék ! =) + 1szál rózsa
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fényember ***** válasza:
én se vagyok valami romantikus alkat...de lehet ott helyben elbőgném magam (meghatódottságomban) ha a barátom elém állna egy ilyennel :)
2014. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!