Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Szerintetek a barátomat zavarja ez attól függetlenül hogy nem mondja?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal már több mint egy hónapja vagyunk együtt (szóval még eléggé friss)...de a szüleim nem tudnak róla egyáltalán...a bátyáimnak meg a hozzám közelebb álló rokonaimnak (barátnőknek/haveroknak meg egyértelmű hogy beszéltem róla) elmondtam már...nem valami jó a kapcsolatom a szüleimmel ilyen téren..még a barátimmal se nagyon szeretek így a kapcsolatomról beszélni..nem még a szüleimnek...nem mintha szégyellném a barátomat bárki előtt is (mert ugye akinek szerintem úgy van most köze hozzá annak elmondtam)...(meg nem is titkolom úgy mond a szüleim elöl..ha rákérdeznének elmondanám..csak éppen nem kötöm az orrukra)...de egyrészt, ha nem úgy alakul ahogy gondoljuk (mindketten eléggé komolyan gondoljuk) akkor meg feleslegesen mondtam el a szüleimnek..másrészt...meg eléggé ilyen mindenen parázós szüleim vannak..ha pl mondanám hogy most elmegyek a barátomhoz tuti nem engednének..így (tudom nem szép) inkább hazudok valamit hol vagyok..meg még az is zavar hogy barátom abba a suliba jár ahol apukám tanít..és így nem szeretném hogy neki is kínos legyen..meg persze én se nagyon szeretnék otthon ilyen kínos kérdéseket meg beszélgetéseket..meg ha megtudnák tuti minden nagy családi vacsoránál felhoznák és kínos helyzetbe hoznának ahogy általánosságba mindig...meg félnék attól is hogy nem nagyon tetszene a szüleimnek (irtó helyes fiú..ilyen rossz fiús kinézete van..cigizik is (apum rühelli a cigiseket)de én imádom mert nagyobb szíve van bárkinél!)..na és félek hogy eltiltanának tőle..ráfognák hogy biztos miatta akarok ide oda menni bulizgatni (eszükbe se jutna hogy addig is menni akartam), miatta van biztos ez meg az stb....szóval az lényeg hogy ugye a barátom tudja hogy nem tudnak róla a szüleim (nála otthon tudnak rólam, voltam is már náluk hogy a szülei is ott voltak)...és tudja ha elmegyek vele bárhova is, mindig bekamuzok valamit hogy hol vagyok...nem mondja hogy zavarná..de azért félek attól hogy legbelül igen is szarul esik neki ez..úgy érzi esetleg hogy szégyellem a szüleim előtt..mindig mondom neki hogy akikhez úgy állok azoknak elmondtam meg ilyen srácot mint ő hülye lennék letagadni meg nem dicsekedni vele stb....de még is félek hogy bántja ez...lehet hogy úgy érzi én még se gondolom komolyan hogy még a szüleim se tudnak róla..vagy nem is tudom...

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jún. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, ezt csak te tudhatod, de ha tippelnem kellene, szerintem biztos, hogy zavarja, egy kicsit biztosan, de ha ezt így, ahogy van elmondod neki is, akkor biztosan megértené a dolgot és nem bántaná annyira.
2014. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavarni nem biztos hogy zavarja de ha fontos vagy neki akkor biztos hogy nem eshet jól neki.
2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj az ide nem illő megjegyzésért, de apukád milyen tanár ha a saját gyerekével sem ért szót?


amugy szerintem ha szeret és tényleg komolyan gondoljátok megeshet h rosszul esik neki. de kérdezd meg tőle hogy nem szeretne-e találkozni velük

2014. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg ezt vele, ha komolyan gondoljátok az ilyen őszinte beszélgetések alap dolgok lennének.......


Másfelől, ha annyira szeret megérti a helyzetet legalábbis elfogadja és realizálja azt, hogy ha ez ellen lázadna saját magától dobna el téged.

Lehet nem esik jól neki, de ezért nem téged fog okolni. Inkább sajnálni fogja a helyzetet és talán még változni is érted, hogy a szüleid elé vihesd.

2014. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én se értem minek ment tanárnak...amint lehet tervezek elmenni itthonról :)

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat..és lehet hogy inkább megkérdezem hogy tényleg nem esik e rosszul neki...de szoktam itthoni dolgokról neki beszélni..szóval biztos megérti valamilyen szinten a helyzetem :)

2014. jún. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!