Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker fiúk, férfiak! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk, férfiak! Járnátok átlagos lánnyal?

Figyelt kérdés
Ja és a lány nem szereti a rockot, ehelyett inkább pl. Black Eyed Peas-t hallgat szívesen.
2014. jún. 11. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok rocker, de az átlagos már jó. A személyiség dönt.
2014. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár lány vagyok, de szerintem ez a következőképp működik:


Ha a lány nem kritizálja a rockot, sőt, esetenként hajlandó elmenni egy rockkoncertre a sráccal, de emellett van valamilyen közös érdeklődési terület, illetve a lány nem akarja az ő stílusát ráerőszakolni a fiúra, akkor igen, működhet!


De ha az van, hogy blamálja a rockot, sose megy vele sehova, nincsenek közös programok, akkor nem.


Az eltérő zenei ízlés önmagában nem kizáró ok.

2014. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.: Csak pont ez az, hogy kifejezetten rockerektől akarom hallani...mármint látni xd De azért köszi
2014. jún. 11. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarom mit hallgat, ha nem akarja rám erőltetni.
2014. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok. A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy valaki rocker-e vagy nem. Nem azon múlik. :))
2014. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mindegy .
2014. jún. 11. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem? Ezt kifejthetnéd, mert érdekel hogy mivel érvelsz. :DD
2014. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rocker vagyok, csak nő. :)))


A párom meg nem az... és 21 éve együtt vagyunk...


Amióta egy Tankcsapda koncertet végigmorgott mellettem, azóta koncertekre nélküle megyek. De vannak más közös programjaink...


Vannak zenék, amiket mindketten szeretünk... ha itthon van, nem hallgatok Iron Maident, ha én itthon vagyok, Ő nem hallgat Blue Systemet... ennyi. :D

2014. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne már, hogy a zenei stílus döntsön arról, kivel kerüljek össze... Nekem voltak már olyan csajaim, akik vagy rapet, vagy trance-t, vagy hardstyle-t hallgattak, mégsem emiatt szakítottunk. :)
2014. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Ha tiszteletben tartjuk egymás ízlését és a zenén kívül vannak azért közös dolgok bennünk, akkor nincs gond. :)

20/F (és igen, rockzene párti vagyok :D )

2014. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!