Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok "átlagos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok "átlagos" lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha valaki kirak magáról, vagy bárkiről egy képet, hogy szép -e, egy csomó olyan válasz jön, hogy átlagos. Ez most negatív, vagy pozitív jelző? Járnátok átlagos lánnyal, vagy csak széppel? Egyáltalán mi nektek az átlagos, és mi a szép?(Linkelhettek képet, ha gondoljátok.) Egy átlagos lehet szép sminkel? Vagy akkor is átlagos marad?

2012. nov. 15. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Szívesen járnék bármilyen nősténnyel.. legyen az növény / állat...

AMúgy járnék igen, képet is dobhatsz itt vagy priviben :)

2012. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Magam részéről nem kedvelem a fotómodelleket és az extra természetellenes nőket akiken annyi smink van hogy megélne belőlük egy drogériásüzlet stb. Lehet hogy egy csaj átlagos kinézetre de van olyan tulajdonsága ami miatt vonzódom hozzá.
2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos az semmiképp nem ronda, csak nem tünik ki annyira a többi közül.Én pl. járnék átlagos lánnyal, persze.
2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Mi a "szép" az esetünkben? A kacsaszájú, műhajú, csontvázakkal nem járnék. És nem is igazán a kinézet miatt, bár az is közrejátszik, de inkább a stílusuk, viselkedésük miatt illetve a feltételezhető érzelmi egysíkúságuk miatt.


Számomra az összes csaj aki eddig bejött mind amolyan "átlagos szépség" volt. Mármint számomra nagyon is szép, nem átlagos, de mindenki más szerint "átlagos".


Amúgy a "szép" és az "átlagos" is relatív. Csak a jó öreg mainstream média szereti beállítani a plázaribiket "szépnek" mindenki mást meg rondának vagy átlagosnak, hogy többen vegyék a szemetüket. Sajnos ennek sokan bedőlnek...

2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek veletek, a szép alatt most nem a műnőket értettem. Szép például nekem Emma Watson, átlagos meg mondjuk ő: [link]

De persze ez tényleg teljesen relatív.

2012. nov. 15. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha csak külsőre átlagos, akkor igen. Ti lányok vagytok azok, akik nem járnátok átlagos külsejű fiúval, legfeljebb a csúnyák, a hülyék v a ribancok, akiknek más nem jut.
2012. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
6-ost adom
2012. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
még a kocalányok se elégednek meg átlagossal. meg sok lány egyedül van inkább és szédittetik magukat azokkal a srácokkal akik bejönnek a csajnak inkább mint átlagossal Xd
2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noge válasza:
86%
én pl arra használom az átlagos kifejezést aki nem csúnya de nem tetszik .. szóval igen járnék olyannal akire sokan azt mondanák hogy átlagos de én akkor szépnek tartanám
2012. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem bejön az általad átlagosnak mondott csaj. Úgyhogy a válaszom igen! :)


20f

2012. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!