Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi minden pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden pasi, hogy a lányoknak csak a menő pasik kellenek?

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten a kedves, nem szoknyavadász pasik tetszenek. Sőt, azt vettem észre, hogy a "kiközösített" srácok sokkal jobban értenek a lányokhoz, mint a helyes társaik...
2014. jún. 11. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Én veled vagyok, én is így gondolom. :)
2014. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
5%
Én nem hiszem azt. :D
2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Pedig állítólag én sem vagyok bányarém.. Nekem a legfontosabb, hogy legyen kiben megbíznom, akinek ne csak a szexre kelljek, hanem egy komoly kapcsolat is kialakuljon köztünk. :-)
2014. jún. 11. 20:09
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 Mert?! :-D
2014. jún. 11. 20:10
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Ez így igaz.. sajnos egyre több az idióta nagyképű, magát menőnek képzelő ember. A kiközösített srácok általában tényleg jobban értenek a lányokhoz és kedvesebbek velük, megértőbbek mint ez a sok gyökér "menő" arc.
2014. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
médiába is ez megy
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Fényember ***** válasza:
51%
héhéhé..azért nem minden "menő" fiú olyan aminek beállítják őket...(ez olyan mint hogy meglátsz egy cigányt és megjegyzed "ez tuti mindjárt kirabol, értelmes munkája sincs, biztos a mi pénzünkből él ez is"...közben meg lehet épp munkából jön!) én lány vagyok és engem se tartanak valami csúnyának..még is ilyen "menőbb" barátom van...kedves, aranyos, nagyon ért hozzám, és nem csak megakar b*szni..ez nem azt jelenti hogy nem volt olyan "menőbb" barátom aki nem ilyen +szoknyavadász" volt...de azért ne felejtsük el nem minden az aminek látszik..és vannak kivételek!! :)
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésre pedig a válaszom: Szerintem ezt egyrészt a médiának köszönhetjük.. amilyen hulladék műsorok mennek a TV-be. -.-
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Hát, nekem soha nem kéne egy izomagyú srác, akinek annyi esze sincs, mint egy nokedlinek hanyatt lökve :D Inkább olyat tudnék elképzelni magamnak, legyen humoros, és eszes :) 20/L
2014. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Miért kell lepontozni? Azért mert nemhiszem azt hogy a lányoknak csak a menő pasik kellenek? :O Kérdező, azért gondolom így mert nem vagyok az a tipikus menő srác, mégis tetszettem már több lánynak, köztük nagyon szépeknek is.
2014. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!