Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszafogadnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a helyembe? Sértegetett a hátam mögött és a haverjának adta a menő csávót?!

Figyelt kérdés
facebookon a haverjának olyanokat írt hogy hisztis pi**a vagyok meg hogy sosem hagyom békén (megjegyzem ha ő nem hív vagy ír akkor én sem) meg adta a kemény csávót hogy a "csajom idegesített h menjünk ide vagy oda" holott ő volt odáig meg vissza a közös programokért de nekem meg azt mondja hogy szeret és bármit megtenne értem igazából egy papucs velem de a haverja előtt meg játtsza a menő csávót ezért kidobtam..most is teper hogy fogadjam vissza szerintetek?

2013. jún. 7. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Aha.
2013. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics*ba, bár úgy is visszafogadod, egyik haver is f*sz a csajokkal, azt se tudja melyiket válassza, ott dilemmázott ezen mellettem, a csajok meg írogattak neki szépeket, jókat, de ő dönt úgy néz ki.
2013. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szemeit! Ha jól ismered és őszintén mondja, amit mond, adható mégegy esély, de én nem akarlak se rábeszélni, se ellene.
2013. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok lanykent de én visszafogadtam és most bizonyít
2013. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!