Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó dologra tippelhetek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dologra tippelhetek vagy más? A testem akarja megtagadni vagy ez már fejben dőlt el? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem.. nagyon szégyellem tényleg , de már úgy éreztem muszáj volt valahonnan segítséget kérnem, nem hinném mintha ezt minden 2. embernek eltudnám mondani :/ Szóval röviden barátommal féléve együtt vagyunk és egy olyan dolgot erőltetett rám amit nem is szerettem volna, megbántani meg nem szerettem volna így belementem. Minden egyes történéssel komolyan úgy éreztem magam mint valami üres bábú.. mikor elment volt hogy komolyan sírógörcs jött rám. Sose éreztem magam elég erősnek hozzá hogy elmondjam neki, mostanra már utálom ha valaki hozzám is ér, azóta nem is szeretek emberek között,vissza húzódtam (sose voltak ezek rám jellemzőek) ha felhozza ezt a témát nagyon agresszív leszek és nagy ívben kerülöm az egészet, állandóan megjegyzi hogy mennyire megváltoztam .. azon veszekszünk hogy nem akarom de ő ugyan úgy erőlteti. Néha van hogy eszembe jutnak dolgok de már a testem attól rosszul van ha valaki hozzám ér így minden érintkezést kerülök.. na most a kérdés hogy tényleg ennyire trauma ként éltem meg és ezért akar a testem minden érintkezést kerülni vagy valami más lehet ? (A válaszokat előre is köszönöm ). !
2014. jún. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írtad le, h mi történt...? Szeretkeztetek? análisan? Mi volt az ami ilyen nagyon rossz?
2014. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont a lényeget hagytad ki! Mi történt?
2014. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem így látatlanban az a tippem, hogy valami más élmény állhat a dolog hátterében... gyerekkori szexuális abúzus, vagy valami hasonló. Érdemes lenne a végére járni.
2014. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat igen, az elso mondta jol, pont azt nem mondtad el, hogy mi tortent, es hogy milyen idosek vagytok. nem tudom mi tortent, lehet akar rakenyszeritett hogy kelbimbot egyel, de lehet hogy rakenyszeritett hogy fojtsal vizbe egy kismacskat.. mondd el, anelkul nem nagyon tudunk segiteni:/
2014. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? és hány évesek vagytok? mi a baj?
2014. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!